Wpis z mikrobloga

dobra, kompletnie się na tym nie znam, o co chodzi z tym LTE?! przedłużająć umowę w Plusie kazali mi wymienić SIM bo LTE i co teraz? ma sobie być, mam coś z tym robić, #pomusz #help #plus #lte
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sheilacooper: Sieć 4 generacji (szyszy internet np.). Jeśli masz telefon który obsługuje LTE (smartfony z wyższej półki) to będziesz mogła używać jak będziesz w zasięgu. Jeśli nie, to nic się nie zmieni
  • Odpowiedz
@sheilacooper: Jest to kolejna generacja internetu mobilnego. Będzie szybszy. Tak, ma sobie po prostu być. Jednak uważaj, bo jeśli używasz internetu w komórce, to można się łatwo przejechać odtwarzając filmy na youtube lub robiąc inne rzeczy które pobierają dużo danych. LTE działa dość szybko i potrafi "zjeść" typowy pakiet internetowy (załóżmy takie 1GB) w pare minut przy pełnej prędkości, a potem pobiera dane dalej, nabijając niezły rachunek. Najbezpieczneij jest zablokować
  • Odpowiedz
@sheilacooper: Teretycznie sam się powinien telefon przełączyć jak bedziesz w zasięgu jak Ci Plus aktywuje usługę (a zakładam, że to zrobi skoro każą Ci wymienić kartę)
  • Odpowiedz
@JimS: Kolejna generacja łączności/sieci bezprzewodowej a nie tylko internetu mobilnego :) (zboczenie zawodowe - dlatego się czepiam ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
  • Odpowiedz
@matwod

To również moja działka, stararałem się napisać to dość prosto.

A gdybyśmy mieli się tak mega czepiać, to LTE nie można zaliczyć jakos technologii 4G, bo nie spełnia standardów 3GPP, dopiero LTE-A w założeniu spełnia. Więc nie do końca kolejna (G)eneracja :P ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz