Wpis z mikrobloga

  • 147
Mirasy czy u Nas na wypoku istnieje jakiś tag w którym dodaje się aktualne super promocje i oferty? Jeśli nie to może warto pomyśleć i coś założyć w tej deseń?

Pisze to bo już 3 razy okazja przeszła mi kolo nosa..

-2 msc temu kiedy sklep nike pomylił ceny i podał je w złotówkach zamiast USD. Oczywiście za późno zamówiłem i anulowali

-Promocja sprzed miesiąca na tablety samsunga gdzie wszystkie były przecenione o polowe

-I dzisiejsza Uwaga super rozpierdzielajaca oferta Red bull mobile na ps4 umowa na dwa lata+ ps4 za 36zl ale spoznilem się #!$%@? 14 MINUT ponieważ zamówienia sprzed 14 minut przede mna zostały przekazane do realizacji a dalsze zostały anulowane, no i poczułem smak musztardy po obiedzie :( Wołam #zakupy #aliexpress bo tu dużo prawilnych Mireczkow na pewno zainteresowanych okazjami i obeznanych w tym temacie no i #cebula bo to trochę cebula.
  • 112
@mess_: @Ceruvit: @OnionMan: @powodzenia: @JahMuffin: @HenryMorgan: @masz: @xerxes931:

Myślę że zaczekajmy teraz na opinie większości ludzi obserwujących tagi do jutrzejszego popołudnia( ͡° ͜ʖ ͡°) i zrobimy jakieś głosowanie na chwytliwy tag, zaspamujemy znowu te tagi, wbijemy sobie nasz tag do obserwowanych i każdy jak będzie coś miał to podrzuci :D Sam moge obiecać że jeśli znajde coś super hiper mega