Wpis z mikrobloga

Sprzedam Jiayu G4S. Telefon nowy, włączony raz by zobaczyć czy działa.


Oddaję w zestawie, jakim obdarował mnie mój azjatycki majfrend - telefon, ładowarka, przejściówka, kabel USB.

Pozwolę sobie zawołać #aliexpress (bo stamtąd go kupiłem), #android (bo na takim systemie działa w/w telefon) oraz #telefony (co prawda to tylko jeden telefon, ale ten tag obserwuje większa liczba osób). Może jeszcze #sprzedam (bo sprzedam) i #jiayu.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GhostxT: Dobre pytanie, szanowny przyjacielu. Mój brat po prostu zamówił dwa telefony, by sobie je porównać w tzw. "ręku", a następnie zdecydował się na sprzedaż jednego z nich.

@Pan_wons: @romo86: 750 złotych z przesyłką.
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: Słuszna uwaga z tym, że nie do każdej paczki jest doliczane cło i sądzę, że sugerując się opinią sprzedawcy i opiniami tych którzy u ich kupowali to da się to ominąć.

@mq1: jaka wiec ostateczna cena będzie? Poza tym coś mi tu śmierdzi ta Twoja wersja z dwoma telefonami :>
  • Odpowiedz
@GhostxT: Ale masz obowiązek zapłacić VAT tak czy inaczej to o czym my rozmawiamy. Oczywiście kolega @mq1 ma obowiązek też zapłacić dochodowy :D

To sobie zamów - czekaj 3tyg-2miesiące w niepewności czy zapłacisz więcej czy mniej. Tu masz kompromis.

@mg1: Kupiłbym ale tak bardzo spłukany :(
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: A Ty masz obowiązek noszenia odblasków po zmroku jako pieszy, wywiązujesz się z tego obywatelu? Nie mam zamiaru wciągać się w dyskusję o podatkach, a tym bardziej mieć jakiekolwiek poczucie winy z niezaplacenia go przez jakąś zabawkę na własny użytek.
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: @romo86: Zapamiętajcie sobie raz na zawsze - NA TELEFONY NIE MA CŁA - co najwyżej mogą doliczyć VAT. Zresztą zgodnie z przepisami paczki o wartości poniżej 160 EUR nie są clone do paczek do wartości 22 EUR nie jest doliczany VAT.
  • Odpowiedz
@fabek: Czekałem na taki wpis. Może ulżyj swojej frustracji i nazwij mnie jeszcze januszem zakupów lub cebulakiem? No bo jak to tak żeby znalazł się cwaniak i żyd który zna wartość produktu i nie zamierza przepłacać!? HURR DURR
  • Odpowiedz