Wpis z mikrobloga

To co o----------e w #samiecalfacontent to ciężko komentować. Miałem pewne podejrzenia ale nie sądziłem, że wykopki reprezentują aż taką s---------ę umysłową. Wszędzie na wykopku janusze tego, janusze tamtego. Jesteście właśnie takimi januszami, burakami, którzy szukają okazji jak tu komuś d---------ć. Sąsiadowi się nie da bo dostaniecie w pysk, więc wyżyję się na jakimś gościu w sieci. @SamiecAlfa, mam nadzieje, że pójdziesz z tym do sądu i ktoś dostanie po dupie, kibicuje z całego serca.

#wykopkitochuje #oswiadczenie
b.....r - To co o----------e w #samiecalfacontent to ciężko komentować. Miałem pewne ...

źródło: comment_MIWQ2New440nfFlpcWfgyk0DDQeyQZCQ.gif

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beeper: to jakiś cholera żart, czy jesteś taki głupi?

Koleś był trollem albo mitomanem-debilem, w jednym wypadku bawił się wraz z resztą, w przypadku drugim - był to jego pierwszy solidny kontakt z rzeczywistością od najwyraźniej BARDZO dawna. Powinien być wykopowi wdzięczny za wielka przysługę.
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: aha, tłumacz się teraz. Kłopot w tym, że twój komentarz był wzorcowym przykładem pogardy.

Mogłeś to napisać na wiele różnych sposobów. Np. nie używać POGARDLIWEGO określenia "polaczki" wobec tych ludzi.

Ja mogę napisać, że mój poprzedni komentarz był wyrazem mojego szacunku dla twojej osoby, tylko czy to coś zmienia? Otóż, nic nie zmienia, bo nadal uważam, że jesteś pieprzonym hipokrytą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą,
  • Odpowiedz
@beeper: rachunek sumienia w imieniu mikrobloga grubo po fakcie, ludziom sie zrobilo troche glupio i Cie plusuja, bo czuja jednak troche kwasu, staraja sie postawic w sytuacji tego kolesia, wcelowales sie z opinia w pore "okienka pokuty" gdy juz poszedl ban i zagrozono prokuratura :D Zabawna akcja, zabawna jak caly Internet.
  • Odpowiedz