Wpis z mikrobloga

To co o----------e w #samiecalfacontent to ciężko komentować. Miałem pewne podejrzenia ale nie sądziłem, że wykopki reprezentują aż taką s---------ę umysłową. Wszędzie na wykopku janusze tego, janusze tamtego. Jesteście właśnie takimi januszami, burakami, którzy szukają okazji jak tu komuś d---------ć. Sąsiadowi się nie da bo dostaniecie w pysk, więc wyżyję się na jakimś gościu w sieci. @SamiecAlfa, mam nadzieje, że pójdziesz z tym do sądu i ktoś dostanie po dupie, kibicuje z całego serca.

#wykopkitochuje #oswiadczenie
b.....r - To co o----------e w #samiecalfacontent to ciężko komentować. Miałem pewne ...

źródło: comment_MIWQ2New440nfFlpcWfgyk0DDQeyQZCQ.gif

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beeper: do sadu? Ale za co? xD Za to że ludzie - słusznie zresztą - mają z niego polew bo w swoich wpisach i konentarzach kreuje się na ultra macho a to zwykły szczaw jest xD
  • Odpowiedz
@beeper: ale nikt go nie linczuje, reakcja jest dość intensywna bo jego własne wypowiedzi i nick w konfrontacji ze zdjęciem wyglądają strasznie groteskowo w dodatku on sam zamiast odpuscic (sprawa ucichlaby po dwóch dniach) to straszy wszystkich dookoła zaogniajac szum wokół siebie. Sam nie jestem za tym aby oceniać ludzi po wyglądzie i kręcic z nich beke ale ten typ sam się o to prosił - no poczytaj to struganie
  • Odpowiedz
że pójdziesz z tym do sądu i ktoś dostanie po dupie


@beeper: Hahahaha. Ciekawe kogo i za co. Może za ten obrazek z wklejonymi jego wypowiedziami? Przecież każdy sąd to wyśmieje.
  • Odpowiedz
@beeper: przecież beka była z jego wypowiedzi, które najczęściej były obraźliwe dla innych. Dostał troche na co zasłużył. Kozaczył a potem go spotkało to samo, karma jak dla mnie.
  • Odpowiedz
@beeper: ale za bardzo nie rozumiem o co chodzi ? Gość wrzucił pokazmorde to mieliśmy rozumiem w-----ć mu wszyscy że nick adekwatny do zamieszczonego zdjęcia ? Ten gość nie był od paru dni na mirko, wie z czym się musi liczyć wrzucając swoje zdjęcia. Nikt go nie linczował, ten człowiek sam to sobie zrobił. Wydaje mi się że rzucając ten wpis zrobiłeś to pod wpływem emocji, bo widać nie czytałeś
  • Odpowiedz
Osobiście jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. Jeśli okaże się, że on by się faktycznie na te sądy porwał, to największym powodem do śmiechu byliby ci, którzy twierdzą "ten typ sam się o to prosił" - ludzie nieświadomi tego, że taki troll może się odegrać. Nie wiem czy wtedy fakt, że koleś się ośmieszył cokolwiek by w sprawie znaczyło.
  • Odpowiedz
@beeper: Choć z moralnego punktu widzenia można to oceniać różnie, to w sądzie nikt nie dostanie po dupie. Nie ma żadnych podstaw do powództwa. Wyjaśniałem to już w którymś tam wpisie. Prawda jest taka, że jak się jest zarozumiałym, wywyższającym się chujkiem z zaawansowanym narcyzmem, to trzeba się liczyć z konsekwencjami. Nikt nie lubi takich osób i choćbyś się obrażał na cały świat, to tego nie zmienisz. Jestem pewien, że
  • Odpowiedz