Wpis z mikrobloga

To co o----------e w #samiecalfacontent to ciężko komentować. Miałem pewne podejrzenia ale nie sądziłem, że wykopki reprezentują aż taką s---------ę umysłową. Wszędzie na wykopku janusze tego, janusze tamtego. Jesteście właśnie takimi januszami, burakami, którzy szukają okazji jak tu komuś d---------ć. Sąsiadowi się nie da bo dostaniecie w pysk, więc wyżyję się na jakimś gościu w sieci. @SamiecAlfa, mam nadzieje, że pójdziesz z tym do sądu i ktoś dostanie po dupie, kibicuje z całego serca.

#wykopkitochuje #oswiadczenie
b.....r - To co o----------e w #samiecalfacontent to ciężko komentować. Miałem pewne ...

źródło: comment_MIWQ2New440nfFlpcWfgyk0DDQeyQZCQ.gif

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beeper: czyżby samiecalfa nie wiedział na jakim portalu się znajduje? wrzucając swoje zdjęcie powiennien się liczyć z hejterskimi komentarzami które ZAWSZE się pojawiają, a nie k---a wrzucam foto a potem straszę pozwem XDDD
  • Odpowiedz
@beeper: Mnie najbardziej r-------a odwaga ziomka/d--y co założył zielonkę bo brak mu odwagi z własnego konta robić imby ^^

Co nie zmieni faktu, że pisanie do każdego kto go zawoła zobaczymy się w sądzie jest...żałosne/dziecinne.
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: jakiś gościu pod nickiem SamiecAlfa przez parę miesięcy spamował mirko swoimi opowieściami jaki to on zajebisty nie jest, ile to dziewczyn nie wyrwał i że w ogóle to chodzący testosteron, który każdemu by n---------ł jedną ręką. Wrzucił teraz swoje foto, na którym wygląda jak więzień z Oświęcimia o kobiecych rysach twarzy i workiem na kartofle zamiast spodni. Więc ludzie zaczęli mu wypominać, że to popierdółka jakaś jest, a nie
  • Odpowiedz