Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że @SamiecAlfa nie wymięknie i doprowadzi sprawę do końca. To, co tu się dzisiaj o------o, to jest skandal. K---a prześladowanie kolesia, bo nie wpasowuje się w kanony piękna mikroblogowych ideałów. To nie jest pierwsza taka krzywa akcja wykopu. Nawet nie druga. Trzeba z tym skończyć i wygląda na to, że Samiec Alfa jest tym, który podejmie właściwe kroki. Ja go całym sercem popieram #stopprzemocywinternecie #stopnienawisci
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemyslany_nick: No właśnie, żyje iluzją. On prawie na bank nie jest alfą, bo alfa ma posluch otoczenia, a nie tylko pewność siebie. Życie mu zweryfikuje te fantazje, więc może lepiej, żeby stało się to szybciej, niż później.

nie mam nikogo, kto mógłby to potwierdzić


No to czas odpuścić bordo i szukać kobiety :)
  • Odpowiedz
No to czas odpuścić bordo i szukać kobiety :)


@GuyFawkes: w życiu ()

No właśnie, żyje iluzją. On prawie na bank nie jest alfą, bo alfa ma posluch otoczenia, a nie tylko pewność siebie. Życie mu zweryfikuje te fantazje, więc może lepiej, żeby stało się to szybciej, niż później.


A co, jeśli jego niepozorny wizerunek nie oddaje w pełni tego kim jest poza firewallem?
  • Odpowiedz
w życiu ()


@przemyslany_nick: Masz rację, real jest przereklamowany, tylko mirko.

A co, jeśli jego niepozorny wizerunek nie oddaje w pełni tego kim jest poza firewallem?


Szanse są minimalne. Brak jakiegokolwiek mięśnia, przesadna arogancja w postach, stylówa totalnego outsidera, szukanie atencji na mirko. Jeśli nawet jest inaczej, to powinien się tylko śmiać z mirków i żałować ich, że nie mają co robić, tylko objeżdżać jego zacną
  • Odpowiedz
Masz rację, real jest przereklamowany, tylko mirko.


@GuyFawkes: i gorsza grafika ; /

Szanse są minimalne. Brak jakiegokolwiek mięśnia, przesadna arogancja w postach, stylówa totalnego outsidera, szukanie atencji na mirko. Jeśli nawet jest inaczej, to powinien się tylko śmiać z mirków i żałować ich, że nie mają co robić, tylko objeżdżać jego zacną osobę, zupełnie się przy tym myląc.


W sumie nie przeglądałem zbytnio tamtego tematu, ale gdzie widać ten
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Panie majster. Nie przeglądałeś Pan zbytnio tamtego tematu i rozpętujesz Pan guwnoburzę na dwa wpisy w środku nocy?

Nie jestem jakimś znawcą anatomii czy kulturystyki, ale jak widzę takiego osobnika, jak pan alfa, to po prostu wiem, że to nie jest atleta. Widywałem takie egzemplarze na każdym etapie edukacji, więc raczej się nie mylę. Swoją drogą, to chłopak wygląda na młodego, więc może jeszcze urośnie.
  • Odpowiedz
@GuyFawkes: wiesz, nigdy nie wiadomo. Nigdy nie spotkałeś niepozornego chudego narwańca, który kładł byków 2x jego postury? W sensie w każdym chyba regionie taki jest. Niby chudy, niby tego, ale jak klapsa w dziąsło zaaplikuje, to żadna masa mięśniowa nie pomoże. Szczególnie gdy cios wymierzony jest w głowę...
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Tak, spotkałem. Był kozakiem w podstawówce, a potem się okazało, że jednak dostaje w------l od większych, jak tylko się postawią. I "narwaństwo" już mu później nic nie dawało.

Inny rodzaj to chude dzieci rolników, które od dziecka pracują w polu i mają siły więcej, niż ci chodzący na siłownię i pochłaniający kreatynę. No ale byłbym w stanie założyć się, że samiecalfa to nie ten przypadek. On po prostu nie wygląda, jak syn rolnika. On nie wygląda, jak osoba, która Ci w-------i.

Powtórzę
  • Odpowiedz
Jeśli samiecalfa jest samcemalfa, to powinien mieć w głębokim poważaniu zdanie mirków.


@GuyFawkes: Samiec Alfa nie pozostałby dłużny za ośmieszanie go.

Jeśli nie, to mirki tylko przekłuły jego balonik ego, który i tak w którymś momencie by pękł.


Mirki, spece od memów, meh.
  • Odpowiedz
Samiec Alfa nie pozostałby dłużny za ośmieszanie go.


@przemyslany_nick: Za ośmieszenie w internecie przez anonimowych użytkowników? Marnując mnóstwo czasu i wysiłku na ich zgłaszanie, znalezienie, a następnie procesowanie się z nimi (pewnie z kilkanaście-kilkadziesiąt użytkowników), w razie gdyby nie poszli na ugodowe rozwiązanie sprawy (albo rozprawienie się z nimi fizyczne - nasz bohater twierdzi, że trenowal sambo z 7 czy 8 lat)? No nie wiem.

Mirki, spece od memów, meh.
  • Odpowiedz
Zaryzykowałbyś wpaść w konflikt z człowiekiem tak pewnym siebie?


@przemyslany_nick: Zależy. Od tego, jaki konflikt masz na myśli, na ile znałbym tego człowieka i wiedziałbym, czego się po nim spodziewać, co miałbym do stracenia w przypadku unikania konfliktu itd. Ogólnie tak, zdarzało mi się już ryzykować, ale czy zaryzykowałbym w innej sytuacji, to zależałoby od wielu czynników.
  • Odpowiedz