Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że (tak na oko) #wardegacwel na swoim nowym filmie zarobił już minimum w c--j? Zazwyczaj na filmikach typu let's play gdzie oglądalność nie jest 100% zarabia się około 150zł/100.000 wyświetleń. Co przy milionie daje około 1500zł. Ale liczmy minimum 1000(mocno zaniżona wartość) co daje nam jakieś 20.000zł za jeden film :D Gratuluję mimo wszystko tak ogromnego sukcesu:D

#ciekawostki #zarobki #film #youtube
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrbarry: No tak, dlatego napisałem 25/30k i przy tym zostanę :) A kolega Dawid to po prostu kolejny z serii ,,nie znam się to się wypowiem" zna youtube tylko ze strony ,,bo tak gdzieś napisali" a zero własnego doświadczenia :)
  • Odpowiedz
@AjKenFlaj: BrzydkiBurak mówi o refach. Jeśli ktoś robi "konkursy" z nimi związane (zarejestruj się, zrób coś, nazwij się tak czy srak, i wyśij ss na mail - nagrodę losują) - coś ala "żebrakokonkursy" z cyklu "Biorę Udział" to jest to złodziejstwo i łamanie regulaminu reflinków i trzeba to zgłaszać do wydawców gier :>

Drugi artykuł: http://polscygracze.pl/reflinki-rzadza-growym-youtubem-lamanie-regulaminow-nie-tylko/
  • Odpowiedz
@xDawidMx: No i tu sie mylisz, bo z tego co mi wiadomo, dopiero niedawno i to nawet chyba nie wszystkie firmy sobie zastrzegły prawo do typowego jawnego mówienia żeby się rejestrować itd. ale jak i tak powiesz w filmie to nikt sie nie połapie bo nikt tego specjalnie nie sprawdza, tylko jak ktoś mega to przegina i łamie regulamin :) Mam znajomego który w każdym filmie w każdym poście na
  • Odpowiedz