Wpis z mikrobloga

Mirki ostatnio zwiększyłem ilość węgli w diecie do 1,6g na kg masy ciała. Białko-2,1 tłuszcz-1,3 Jestem na redukcji; 82,4kg/183cm Ilość kalorii 2213(po odjęciu 300). Co myślicie o takich proporcjach? Chcę przez jakiś czas zobaczyć czy waga będzie szła nadal w dół jak do tej pory. Ewentualnie w razie czego planuję zmniejszyć ilość węgli do 1,3.

#dieta #mikrokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ktojestkto: sprawdz czy bedzie szlo, takie male roznice to juz sprawa indywidualna, mi przy podobnej wadze spadalo jak srednio zszedlem do 2000kcal z czego 100g tluszczy (1,2g/kg), 200g bialka (2,4g/kg) i 75 węgli (0.9g/kg).
  • Odpowiedz
@kowad: No ja podbiłem właśnie węgle z wartości podobnej do Twojej, bo chyba za mało kalorii spożywałem, gdyż za często byłem głodny wydaje mi się. Jednak najpierw spróbuję z 1,3g węgli. Zobaczę czy nadal głód będzie mi doskwierał.
  • Odpowiedz
@ktojestkto: Być może rzeczywiście jadłeś zbyt mało kalorii, 2200 to niska podaż. Weź pod uwagę fakt, że uczucie głodu nie musi oznaczać tego, że jesz niewystarczająco kcal. Jeśli spożywasz dużo cukrów prostych, to też będziesz chodził nienasycony.
  • Odpowiedz
@lamiesobie: To akurat wiem. Dieta ogarnięta myślę. Jedyne węgle to płatki owsiane na śniadanie i później ryż brązowy czy makaron razowy np. 2200 to teraz chciałem właśnie jeść, wcześniej było ~2000
  • Odpowiedz
@ktojestkto: spróbuj obciąć tłuszcze do 50-70g i podbić węgle, a następnie zdaj relacje. Dla mnie katowanie się low carbem było jak strzał w stopę, a redukcja na wyższych węglach szła jak marzenie - choć jak wiadomo każdy organizm jest inny ;) Na plus na pewno lepsze samopoczucie, więcej energii, szybszy metabolizm, mniej kortyzolu itp.
  • Odpowiedz