Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy pisałeś 3 dni temu o dziewczynie i że fajnie było pójść na randkę i poznać fajną kobietę i nawet myśleć o niej, jak o potencjalnej dziewczynie, ale ta loszka ci dziś napisała, że nic z tego nie będzie i #!$%@? ci w dupę i #przegryw i zostaję gejem i #!$%@?ę to wszystko, nie mam siły i najchętniej to usunę konto w życiu, bo już mam #!$%@? dość wszystkiego, bo się okazuje, że ani ruchanie, ani praca ani inne pierdoły nie dadzą mi tego, co mi dawał związek, ale w sumie związek też był #!$%@?, a to zdanie się nie kończy i wciąż je przedłużam a to będzie pierwsza kropka. #gorzkiezale ##!$%@? #niemamsily #oswiadczenie #tenuczuc

#tfwnogf
  • 4
@LoginZajetyNiepoprawny: staaary, nie załamuj się, to nie koniec świata :)

1) znajdź sobie zainteresowanie jakieś - najlepiej związane ze sportem (polecam rower, ale może to być co innego) i w nie brnij. Postaw sobie jakieś cele i powoli realizuj

2) rozmawiaj z ludźmi, poznawaj ich - zwykła rozmowa przez pół minuty z nieznajomym o chociażby pogodzie sprawia, że nie jesteś gburem, a dla większości osób stajesz się interesujący, tym bardziej jak