Wpis z mikrobloga

@karid: Pomijając kwestie specyfiki budowy, w laravel łatwo dodawać paczki z repozytoriów za pomocą composera i jeśli dobrze wykorzystasz artisan w konsoli, to możesz bardzooo przyśpieszyć proces kodowania.
@karid: gdybym za każdym razem kiedy ktoś na wypoku pyta o cokolwiek musiał uzasadniać to bym musiał rzucić pracę i siedzieć tutaj 24h, odpisywac i uzasadniać ;) to tak jakbys napisał "audi rocznik 1980 czy VW 2014. Bo ja jestem przyzwyczajony do Audi i nie wiem czy będę lepiej jeździł VW" ;)
@Xianxi: @kot1401: legacy code to odziedziczony po kimś kod, na ogół określa się tak robotę w czymś starym, niewspieranym, napisanym wieki temu, nierozwijanym, ciężkim do ogarnięcia, nieprzystającym do współczesnych rozwiązań itp. którym musisz się zająć.

--

Nie, Laravel to ani legacy ani niepoprawnie. Tak tylko piszą bojówkarze Symfony bo im maść się skończyła. Każdy soft ma jakieś "ale", L też, ja bym więcej "ale" znalazł w jakimś Cake, Yii czy
@normanos: Wiesz, ja ogólnie wiem co to znaczy "legacy code" i zdefiniowałbym to tak samo jak ty, ale nie ogarniam czemu jest używane w kontekście Laravela. Nie mam pojęcia o co chodzi :)