Wpis z mikrobloga

Co ja widzę :o Polacy zabrali się za robienie seriali :O

Czułem się jakbym oglądał trailer do porządnego kina amerykańskiego. Muzyka, zdjęcia, ujęcia, klimat, sposób mówienia aktorów. Jakby ktoś dał angielski dubbing, w ogóle bym nie uwierzył, że to polskie.

#film #wataha

#seriale
R.....x - Co ja widzę :o Polacy zabrali się za robienie seriali :O

Czułem się jakbym...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rezix: całkiem spoko to wygląda. generalnie to nie pierwsza polska produkcja wzorująca się na amerykanach. zachodnie klimaty było widać też w krew z krwi (dobry serial moim zdaniem), ktory nie wygladal kiczowato. no i milo nie widziec twarzy karolaka czy adamczyka w tych serialach. ; <
  • Odpowiedz
@Rezix: No zapowiada się ciekawie, lubię dobre polskie produkcje, ale myślę też, że usilne wzorowanie się na ameryce nie jest takie fajne. Polskie produkcje mają swój klimat i chciałbym by Polacy nadal robili to na swój sposób, a nie małpowali.
  • Odpowiedz
@Rezix: swoją drogą zawsze rozwala mnie w filmach/serialach jak ktoś próbuje rozwikłać jakąś zagadkę / zidentyfikować kogoś, rozwiesza sobie na ścianie zdjęcia, wycinki z gazet, przypina szpilki i łączy kolorowymi sznureczkami :D serio ludzie tak robią, czy to fikcja filmowa? :D
  • Odpowiedz
@Rezix: No właśnie, angielski dubbing. Tu już w trailerze słychać, jak kiepsko jest nagłośnione. Pogłos i zgrzyty w dialogach. Po tym się poznaje polskie produkcje.
  • Odpowiedz
@lasic01: a z drugiej strony nie jest on fatalnym aktorem, bo potrafił dobrze grać w teatrze. Po prostu się sprzedał. Szyc też gra w romantycznych i c-------h filmach, ale ma zajebiste jak chociażby Vinci. Kreta nie oglądałem, ale ponoć też dobry film.

A królem polskich aktorów jest Dorociński, jak lew jest król zwierząt.
  • Odpowiedz