Wpis z mikrobloga

Przepadłem... Długo walczyłem, od premiery nie grałem, tłumaczyłem sobie, że poczekam na patche, dodatki, na spolszczenie... Niestety wczoraj się złamałem. I tym sposobem od wczoraj nie mam życia. O ile od kilka lat już kompletnie w nic nie gram bo mnie to już nie bawi, o tyle w gry paradoxu mogę katować setki godzin.

EU IV to #!$%@? narkotyk.

#oswiadczenie #przegryw #eu4 #euiv #europauniversalis4
  • 14
@LibertyPrime: Jeśli grałeś w EU III to może kojarzysz mody MEIOU i Death & Taxes. Balans rozgrywki, nowe eventy, jednostki, zmiany w handlu, religii etc. Przy EU IV doszło do ich połączenia (Meiou and Taxes się zwie), więc jeśli sama vanilla jest miodna to zmodowana zyskuje poziom ambrozji.
@Pawell24: Sojusz z Austrią -> Wojna z Egiptem o Sudan -> Podbój Etiopii -> Wojna o prowincje Omanu w Afryce -> Atjeh/Johore -> Brunei.

I teraz wrzucasz po 10 dywizji na statki (technologia na wojskowa na 2 lvlu +/-), potrzebujesz dwa takie stacki, budujesz jeszcze kilka Commerce Raiderów by poblokować porty, i lecisz na Chiny. Dobijasz odpowiednio warscore, by zebrać jedną prowincję, a później już kombinacje :D. W najnowszym patchu substate'y