Wpis z mikrobloga

@fotexxx: to do czego służy tag programowanie? Może łaskawie kolega mi wyjaśni? Moim zdaniem ten tag jest na tyle ogólnikowy, że podchodzi pod niego wszystko, co jest z programowaniem ściśle związane, a zaprezentowana przez moją osobę ilustracja jak najbardziej do takich rzeczy się kwalifikuje. Rzeczy związane z danym językiem, są dodatkowo tagowane jako java, c#, php (celowo bez tagów) żeby właśnie takie cwaniaki jak ty, mogli sobie popatrzeć na kod,
  • Odpowiedz
@sierzchula: P---------e kolego.

Po to (wciaz jeszcze) subskrybuje tag #programowanie zeby czytac rzeczy zwiazane z programowaniem. Jak sobie bede chcial poogladac smieszne obrazki - to sobie subne #humorinformatykow albo #heheszki.

Jak czlowiek musi kasowac kolejne bezsensowne powiadomienia w liczbe powoli przekraczajacej te wartosciowe, to naprawde mozna sie sfrustrowac. I jeszcze kazdy matolek sie wykloca ze jak to przeciez i w ogole sie odpierodlcie
  • Odpowiedz
@sierzchula: p-----l p-----w, którzy nie potrafią sobie zablokować #heheszki skoro nie chcą ich oglądać.

#programowanie to klub wzajemnego walenia konia do gównianego kodu w php, także olej tych lamusów i to, o czym tam popiskują

do pomocy z programowaniem jest wiele miejsc w sieci, w których nie siedzi banda zapatrzonych w siebie buców
  • Odpowiedz
@varez: pewnie, zauważyłem też że pod tagami webdev czy php to są prawie same pytania o pomoc, a piszą je ludzie nie potrafiący po angielsku albo zbyt leniwi aby szukać ;-)
  • Odpowiedz