Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać finał Breaking Bad. Mogę powiedzieć, że serial jest bardzo dobry i trzyma poziom, o czym świadczy np. to, że nie zniechęciłem się i obejrzałem wszystkie odcinki, ale zastanawiam się nad czym są te zachwyty, bo właśnie czytając takie pozytywne opinie spodziewałem się naprawdę jakiegoś arcydzieła, po którym będę zbierał szczękę z podłogi. A może czegoś nie dostrzegłem, nie zwróciłem na coś uwagi? Bardziej mi się podobały np. pierwsze 2-3 sezony Lost (z tymi dalszymi było już gorzej, ale dociągnąłem do końca).

Breaking Bad - ode mnie 8/10

#film #seriale #breakingbad #niepopularnaopinia
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingRStone: tak. Dużo w nim niedorzecznosci, przerysowanych bohaterów. Podchodząc do niego jak do typowego dramatu, dużo może nam umknąć, bo przecież oprócz klimatu mamy jeszcze dużo czarnego humoru.
  • Odpowiedz
co teraz będziesz oglądać?


@Kulavvy: Na razie przerwa na książki, chyba że coś mnie bardzo zainteresuje. Seriale są dobre jak się ma dużo wolnego czasu, w przeciwnym razie lepszym rozwiązaniem są bardziej esencjonalne filmy.
  • Odpowiedz
@KingRStone: no gnije z pleba, znalazł się Janusz seriali XD

BB mega realistyczny serial XD, ogladales może takie rzeczy jak The Wire? Deadwood? To są poważne, oddające realizm danych społeczeństw seriale, bez Hajzenbergów, którzy wchodzą do bossa mafii, rzucają magicznym dynamitem i zabierają mete. Tam nie ma samolotów spadających na dom głównego bohatera, przerysowanych postaci jak Call, który załatwi każdą sprawę. Strzelaniny rodem z filmów z Norrisem. Czy też ujęć
  • Odpowiedz
@KingRStone: XD nie ma co marnować czasu na takich ludzi jak ty

Retoryka i poziom prowadzenia dyskusji na poziomie n-------a ze wsi XD

Elo Mati, idź sobie pooglądać lets playe albo pograć w jakieś g---o, bo nawet na temat głupiego serialu nie potrafisz nic ciekawego napisać.
  • Odpowiedz
w serialu chodzi o zniuansowanie psychologiczne bohaterów, a ni wyłaczniee akcję, tu połączono oba czynniki, plus klimat głębokiego południa ameryki.
  • Odpowiedz