Wpis z mikrobloga

@Cobalt21: nie wiem czym dla Ciebie jest większość, bo nie sądzę, żebyś miał styczność z większością kobiet na świecie. Jeśli mówisz o tych, z którymi miałeś stycznośc- tak, to Pech albo Twoje c-----e wybory
  • Odpowiedz
@Cobalt21: wiesz, to co slyszales podziel sobie odpowiednio ;) nie mowie, ze nie ma takich kobiet, bo poznalam takie. Chodzi o to, ze to niekoniecznie jest wiekszosc. A jak przyjmiesz taki punkt widzenia- mozesz wiele stracic. Osoby, ktore przyjmuja jeden schemat myslenia o czyms maja tendencje do podciagania rzeczywistosci wlasnie pod ten schemat.
  • Odpowiedz
@hellyea: hellyea ja wiem że takie założenie jest krzywdzące i zawsze dziele przynajmniej na pół to co mówią mi inni to po pierwsze, tylko musisz przyznać że te osoby( niebieskiepaski i różowepaski ) niestety przez swoje zachowanie zniechęcają innych/inne i jest o nich po prostu głośno, i osobiście nigdy z taką osobą bym się nie związał, po drugie nie chciałem generalizować a tym bardziej obrażać, po trzecie zgadzam się z
  • Odpowiedz
@hellyea: Moze i niektóre kobiety nie leca na kasę ale jak maja do "wyboru" dwóch fajnych gości to ten z kasa i tak będzie jednak fajniejszy niż ten biedak ,sory ale to prawda i nie zaprzeczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz