Wpis z mikrobloga

znowu wrzesien i była żona mi pisze ze potrzebuje pieniadze dla chlopakow, gdzie 15 sierpnia przelałem jej 3k euro. #k------c i jak tu nie pic ? #jakzycpaniepremierze
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steemm: pewnie na podstawie przelewów na konto:)

@bslawek: czeka Cie sprawa w sądzie o przyznanie alimentów;) lepiej sam ustal z nią przed ile miesięcznie na dziecko, szybko pójdzie.

ale nie daj się w ciula zrobić, że bedziesz ją jeszcze utrzymywać.
  • Odpowiedz
chłopaki z tego pewnie niewiele widzą...


@steemm: nie no jak bylem ostatnio w pl, i bralem ich na wczasy to widzialem ze maja pokój wyremontowany, kupiła im rowery .. ale k---a jak mozna w polsce w---------ć 12k plnow w 2 tyg. rozumiem chlopaki poszli od wczoraj do szkoly, ale to przesada ze dzis mi pisze ze kasy potrzebuje na nich @kowalale: no i tak zrobie
  • Odpowiedz
wg mnie przesadziłeś z kasą i tyle :) wiem że dla synów można zrobić wszystko ale wyhodowałeś sobie pijawkę...


@steemm: wiem i zaluje, ale chcialem jak najbardziej dobrze dla chlopakow :(

@kowalale: jak bedzie tyle dostawala to sie moze ogarnie ;(
  • Odpowiedz
@steemm: napisalem jej ze nastepny przelew bedzie jak zawsze 15, czyli 15wrzesnia

bo teraz nie mam. w sumie mam ale nie k---a, niech daje tez rady sobie sama
  • Odpowiedz
@kowalale: nope, już jest pismo z sądu. on mi w ten sposób wisi kilka tysięcy w tym roku samym. komornik da pismo o klauzuli wykonalności wyroku :)

i cóż... nie ma żadnego dowodu, że daje pieniądze. daje przeważnie gotówką.
  • Odpowiedz
@kowalale: najwyżej dostaniemy z funduszu alimentacyjnego. podobno znalazł ostatnio pracę, to będzie z czego. wcześniej na czarno robił i zarabiał 20k miesięcznie ponoć, więc nawet mi go nie żal, kiedy słyszę, że go nie stać na danie 500 złotych.
  • Odpowiedz
@kowalale: To nieprawda z tym 1000 złotych. Mogą być wyższe alimenty. 1000 złotych to z tego co kojarzę max co można dostać od Funduszu Alimentacyjnego w przypadku gdy rodzic nie płaci alimentów.
  • Odpowiedz