Wpis z mikrobloga

Jakim przegrywem trzeba być by w wieku 25 lat nie mieć dziewczyny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To jest mega niesprawiedliwe, że wielu z #patologiazewsi potrafi sobie na lajcie znaleźć dziewczynę, a mirek 4/10 jedyne z czym się spotyka to odrzucenie.

Chodzę na sztuki walki, siłownię, nawet chodzę na głupi kurs tańca a mimo to bycie z dziewczyną jest dla mnie niespełnionym marzeniem. Skończyłem porządny kierunek na porządnej uczelni, jedna z najlepszych politechnik a mimo to jestem głupim #tfwnogf.

Nie wiem co mam robić mireczki? Jakieś głupio-śmieszne kursy PUA? psycholog?

Poddaję się bo wydaje mi się, że to niemożliwe by miał dziewczynę. Tyle robiłem przez tyle lat, a nic nie osiągnąłem. W najlepszym wypadku byłem we #friendzone.

Dziewczyny są tak do cholery skomplikowane, dbam o siebie (mimo, że nie jestem hot z natury, to to co da się ulepszyć staram się poprawić na max), mam pełno zainteresowań, mam fajną pracę po dobrych studiach, a mimo tego jestem sam.

#feels #truestory #przegryw
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegrywtfwnogf: Spinasz się za bardzo. Daj Ty sobie na wstrzymanie z tymi paskami, skup się na swoich pasjach i rób to co kochasz, zamiast dzień dnia ślęcząc przed komputerem, wyglądając za okno i myśląc o spotkaniu miłości życia. Dziewczyny NIE SĄ skomplikowane, za to Ty dla nich jesteś prosty - potocznie: "ciepłe kluchy" - i wiedzą, że mogą sobie pozwolić na wrzucenie Ciebie do friendzone, nic przy tym nie tracąc.
  • Odpowiedz
Jakim przegrywem trzeba być by w wieku 25 lat nie mieć dziewczyny ( ͡° ʖ̯ ͡°)


To jest mega niesprawiedliwe, że wielu z #patologiazewsi potrafi sobie na lajcie znaleźć dziewczynę, a mirek 4/10 jedyne z czym się spotyka to odrzucenie.


Chodzę na sztuki walki, siłownię, nawet chodzę na głupi kurs tańca a mimo to bycie z dziewczyną jest dla mnie niespełnionym marzeniem. Skończyłem porządny kierunek na porządnej uczelni, jedna z najlepszych politechnik a mimo to jestem
  • Odpowiedz
@przegrywtfwnogf: nie mowie ze masz wyrywac jak Johny Bravo wszystko co sie rusza. Ale wez kup jakies normalne ciuchy (nie takie wsiurskie-'nie wiem czy masz tylko pisze) i nie jakis cropp (jesli masz dobra praxe to kup takie 2 zestawy) jakies spoko buty typu vansy/dc/etnies naucz sie jezdzic na desce. Zapusc brode. Aa i wlosy na rozczochranego i niegrzecznego skatea:)
  • Odpowiedz
@przegrywtfwnogf: przede wszystkim miej duza grupe znajomych z ktorymi bedziesz sie spotykal. Na imprezie nikogo nie poznasz bo jestes niesmialy. Znajdz sobie grupe znajomych. Moja rada wyszukaj u siebie w miescie wszystkich salsa party i zacNij tam chodzic . To sa male grona gdzie szybko poznasz ludzi ktorzy maja swoje kolezanki ktore zapraszaja na kolejne zwykle imprezy. Mozesz zaczac sie twz blizej trzymac z kumplami z muai. Tak jak mowie
  • Odpowiedz
@przegrywtfwnogf: Powiem Ci to samo, co wszystkim koleżankom, które narzekają na brak faceta, bo to się do obu płci aplikuje: Przestań mieć parcie na to, żeby z kimś być. Może Cię nie chcą, bo czują Twoją desperację? Ja byłam #tfwnobf przez 21 lat i w końcu z tego wyszłam, bo przestałam (przynajmniej trochę) przejmować się, że nie mam faceta i jestem przez to jakaś gorsza. Ma Ci być
  • Odpowiedz
@przegrywtfwnogf: Miałem taki okres w życiu gdzie cierpiałem na podobną przypadłość - szukałem dziewczyny, ale żadna nie traktowała mnie poważnie, też nie jestem 10/10 i w ogóle. W końcu mi #!$%@?ło, przełknąłem dumę i założyłem konta na sympatii i fotce żeby zobaczyć jak mi pójdzie w internetach. 99% tej społeczności to sebixy, które na wejściu witają laskę słowami "fajne masz cycuszki ruchnołbym cie" albo oferują spotkanie za pieniądze, więc jest
  • Odpowiedz
@przegrywtfwnogf: Znam kilku takich, którzy mogliby się podpisać pod Twoim tekstem. Łączy ich jedno - są "dzicy". Nie potrafią się zachować w towarzystwie, zawsze pieprzną coś tak nie na miejscu, że siedząc koło nich chce się zapaść pod ziemię. Tak bardzo się napinają, żeby wyjść na takich "cool" gości, że zachowują się na maksa nienaturalnie. Naprawdę, mam kilku takich kolegów przegrywów towarzyskich, a najgorsze jest to, że im dalej w
  • Odpowiedz
@przegrywtfwnogf: Jeszcze niedawno miałem takiego kolegę jak Ty...robił wszystko tylko po to żeby znaleźć #rozowypasek. Zrobił prawko, kupił motor, systematycznie chodził na siłkę, wypady z kumplami na imprezy, a laski nie umiał znaleźć. Chłop nie jest brzydki, tylko nie umiał się odezwać, więc moj #rozowypasek poznał go ze swoją koleżanką, która nim steruje jak quadrocopterem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Teraz facet
  • Odpowiedz