Wpis z mikrobloga

@Nubijski: to leć dalej vlcd czy innymi cudami i chodź cały dzień jak struty.

Na normalnym low carbie z dobrym treningiem spokojnie chudnę średnio kilo tygodniowo. I co najważniejsze nie chodzę głodny, mam normalne samopoczucie i siłę na zrobienie mocnego treningu.

Wg mnie bezsens i niepotrzebne katowanie, bo innymi dietami schudniesz wolniej, ale na pewno skutecznie.

Poza tym na takiej diecie nie zrobisz nawet treningu.
@Nubijski: już sobie wyobrażam ten "trening". Wiadomo że Ty jak i wiele innych osób możecie nazwac takie cos treningiem, ale dla mnie to gowno a nie trening. Co mozesz zrobić jak masz max 800 kalorii dziennie? Trenuje już wiele lat i byłem na różnych dietach i wiem jak robi się ciężki trening na deficycie (powiedzmy te 500kcal). I Ty chcesz powiedzieć że zrobisz trening na 800 kcal. Powodzenia ;)
@Szefu:

Blad logiczny.

Ciezki trening to pojecie wzgledne. Owszem podniose mniej niz na wysokich kaloriach, ale co z tego, skoro i tak zrobie to na 100% tego na co w aktualnej chwili mnie stac. CUN pobudzi na pewno. Jest to i tak okres gdy przyrostow nie ma zadnych wiec ilosc przerzuconego ciezaru jest bez znaczenia, od duzych ciezarow sa inne okresy.
@Nubijski: znowu się mylisz bo ciężary nie są bez znaczenia. Trening "redukcyjny" małymi ciężarami na dużą ilość powtorzeń to stary mit.

Z resztą rób jak chcesz, jak już pisałem taka dieta to bezsens, sam piszesz że czujesz się #!$%@?.

Powiedz mi tylko ile Ty ważysz że musisz stosować takie diety, oraz ile chudniesz tygodniowo. Tylko to mnie w sumie interesuje bo taka dieta może mieć sens przy takim zatłuszczeniu że aktywność
@Szefu:

A gdzie napisalem o duzej ilosci powtorzen? robie zarowno w systemach silowych 5x5 jak i klasycznych 12-6. Ciezary male w stosunku do tego co jest przy duzej podazy kalorii.

2 razy juz Ci pisalem ze nie chodzi o redukowanie, a o metabolizm. Chociaz spadek ok ~2kg fatu (samego tluszczu, nie masy ciala - ona leci i o nawet ~7kg) w ciagu tygodnia jest milym dodatkiem ;)
@Frycu:

Glikogen ktory zejdzie z miesni, im wiecej ich jest tym wiecej glikogenu, robi pare kilo. Kilka z nadmiaru wody ktora trzymaja wegle. Mozna sie jeszcze doliczac wagi z tresci, a raczej jej malej ilosci, jelit. Fatu z 2 kg.

Takie straszne? wystarczy troche podstawowej wiedzy o organizmie.