Wpis z mikrobloga

@proximacentauri: Przecież dodałem to dla plusów, bo wiem, że na Wypoku jest beka z wege.

Poza tym sam napisałem, że dwa lata byłem wege (choć nie lubię tego słowa) i jak będę zdesperowany to da się mnie podpiąć pod wege bez problemu i mogę mieszkać. W sumie nawet się zastanawiam ;d
@eMJot: Raz trafiłam na parę, która wpisała ogranicznik wieku i płci w ogłoszeniu. Po długich namowach zgodzili się na obejrzenie przeze mnie mieszkania ale byli wielce zdziwieni, że wyglądam jak wyglądam bo liczyli na kogoś brzydszego i stwierdzili, że nie ufaliby sobie, gdybym z nimi zamieszkała:C
@eMJot: no chyba logiczne, że jak zamieszka z wegetarianinem to przynajmniej będzie mieć wspólną kuchnie, poglądy i może nawet zainteresowania. Co w tym takiego bekowego i dziwnego? Zresztą wegetarianie zazwyczaj pochodzą z dobrych domów więc jest mniejsze ryzyku, że będą się zgłaszać jakieś przegrywające biedaki w chińskich majtkach z wykopu.

TP BK.
@mirkobiniu: bym mieszkala z mirkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

tak na dobra sprawe jeszcze ni ewiem czy bede tam studiowac, do 20 wrzesnia bede wiedziala dopiero, dlatego jeszcze nie szukam :<