Wpis z mikrobloga

#!$%@?, normalnie nie mogę. Mirko naprawdę schodzi na psy, każdy głupkowato śmieszkuje, każdy chce być zabawny na siłę. @siwymaka wrzucił jakiś czas temu fotografię faceta który spadał z wieży WTC, fotografię z opisem, z historią. Fotografię, która nie jest jakimś gównem wyplutym przez srajfona jakiegoś gimnazjalisty, ale takie, które niesie jakąś opowieść. Smutną opowieść. Przejmującą, dramatyczną. Do tego właśnie, między innymi, służy fotografia. Do pokazywania ludzkich cierpień, do opowiadania o tym co było i obrazowania tego. Do przekazywania pewnej informacji, nie zawsze wesołej i fajnej. Prawdziwa FOTOGRAFIA, taka przez duże F.

I taką fotografię, nie "zdjęcie", nie #!$%@? "fotkę", udostępnił nam Siwymaka. A mentalna podbaza jak to komentuje?

Uczyli się od najlepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


i tu zdjęcie Magika

No #!$%@?, dać Wam coś na prawdę na dobrym poziomie, z przesłaniem, z historią, to sprowadzicie to, #!$%@?, do poziomu heheszków. Mirko, #!$%@? jego mać.

#gorzkiezale #oswiadczenie #gimbaza #podbaza #facepalm #mirki #fotografia #poziomwykopu #historiajednejfotografii #fotohistoria
  • 17
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: wybacz za dosadność, ale czy myślisz, że w tym kraju kogoś obchodzi facet, nieżyjący niecałe 13 lat? Było - minęło, nie warto do tego wracać, bo historia, choć smutna, niesie ze sobą także inne bagaże, również powiązane z nią. Żądasz zbyt wiele od ludzi, którzy w większości nawet nie wiedzą, co to było WTC.
  • Odpowiedz
wybacz za dosadność, ale czy myślisz, że w tym kraju kogoś obchodzi facet, nieżyjący niecałe 13 lat?


@Linux__Shines: nie chodzi mi o to czy kogoś to obchodzi czy nie, ale o podejście niektórych mirków do wrzucanego contentu. ten wpis naprawdę miał wysoki poziom merytoryczny, a jakiś pajac zrobił z tego piaskownicę.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: nie oceniaj innych powierzchownie, dopóki nie poznasz ich bliżej - powiem ci, że sam mam gdzieś to, co się działo wtedy, bo choć miałem wtedy 11 lat, to zapamiętałem wszystko, co wtedy telewizja relacjonowała. Samo patrzenie na nią powodowało #!$%@?, a w konsekwencji znużenie, bo informacje się ciągle powtarzały. Ciągle był chaos, zamęt i gigantyczna ilość informacji. I szczerze ci napiszę, że zamiast wspominać coś, co mnie #!$%@?, wolę
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: rozumiem doskonale Twoją frustrację. myślę, że post wrzucony przez Siwymaka doskonale obrazuje przepaść wiekową (emocjonalną[intelektualną]) pomiędzy użytkownikami wypoku. mnie osobiście zdjęcie i historia jemu towarzysząca zaparła na moment dech.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Pamiętam jeszcze jak mało osób o mikroblogu wiedziało, pamiętam też takie stwierdzenie, że udając idiotów ściągnie się tu prawdziwych idiotów a mądrzy odejdą i zostaną oni sami. I się przyznaję, sam byłem tym co usilnie zaniżał poziom, to miejsce kiedyś było ciekawsze, teraz zostało tylko parę tagów do oglądania, reszta to gówno od mentalnych gimbów.
  • Odpowiedz