Wpis z mikrobloga

Dlaczego #reddit jest lepszy od wykopu?

Na #askreddit jest temat o facetach, którzy zostali zgwałceni przez kobiety. Ludzie dzielą się przemyśleniami, pomagają sobie wzajemnie, wrzucają linki do stron organizacji, u których można ubiegać się o pomoc. Wyobrażacie sobie coś takiego na wykopie?

ja #!$%@?ę dziewczyna go przeruchała jaki przegryw xDDDDDDDD


;___; a mnie to żadna nie chce kijem dotknąć #tfwnogf


stary i jeszcze narzekasz? ja marzę o czymś takim
  • 57
  • Odpowiedz
@TripleSec: jest wiele powaznych dyskusji i subredditow, ludzie zbieraja sie jak na jakichs kolqch pomocy, wspieraja sie w czasie depresji itd.

Na wykopie pisze sie duzo kretynizmow, ale czesto znajdzie sie i cos smiesznego, ale na powazne dyskusje nie ma co liczyc, poza tym zachodzi tu pewien paradox, ze polski stereotyp zawistnego cebulaka jest wysmiewany, a znakomita czesc takich anonimowych uzytnikow wlasnie jest tego stereotypu uosobieniem. Tutaj wiecej ludzi by sie
  • Odpowiedz
Mam 20 lat, dwa dni temu napisal

do mnie znajomy ktorego znam od

gimnazjum i zaprosil mnie na

domowke we wtorek w miescie. Ja

mieszkam 40 km od miasta i mowil

zebym przyjechal. Powiedzial ze

bedzie troche wiecej osob bo

zaprasza tez ludzi z nowego

kierunku. Zgodzilem sie i przez 2

dni tylko o tym wieczorze myslalem.

Wczoraj pojechalem tam na godzine

23, puste ulice, w miescie

wylaczona sygnalizacja wiec szybko

dojechalem.
  • Odpowiedz
A jak ktoś gwałci penetrując kolesia dilduchem to co z tego ma i co nim kieruje? Chęć upokorzenia? Chęć wywyższenia się?


@blondeblossom: są dwie opcje. Albo jest to jedyny/główny środek zaspokojenia seksualnego, tak jak np. dzieci są nim dla pedofilów albo działa to na zasadzie gwałtu więziennego i pokazania kto jest górą.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: to raczej wiedza powszechna, pewnie jakieś badania były na ten temat prowadzone (myślę, że w googlach coś się znajdzie).

Gdy więźniowie penetrują odbyt cwela, to nie znaczy, że to homoseksualiści; po prostu pokazują samcowi omega kto jest górą. Tak samo seryjny gwałciciel zazwyczaj nie gwałci z powodu frustracji czy braku możliwości odbycia normalnego stosunku. Ba, podczas dobrowolnego seksu z tą samą kobietą nie odczuwałby on przyjemności, bo nie mógłby uskutecznić
  • Odpowiedz