Wpis z mikrobloga

Dlaczego #reddit jest lepszy od wykopu?

Na #askreddit jest temat o facetach, którzy zostali zgwałceni przez kobiety. Ludzie dzielą się przemyśleniami, pomagają sobie wzajemnie, wrzucają linki do stron organizacji, u których można ubiegać się o pomoc. Wyobrażacie sobie coś takiego na wykopie?

ja #!$%@?ę dziewczyna go przeruchała jaki przegryw xDDDDDDDD


;___; a mnie to żadna nie chce kijem dotknąć #tfwnogf


stary i jeszcze narzekasz? ja marzę o czymś takim
  • 57
  • Odpowiedz
@szybkiekonto: jasne, ale chora poprawność polityczna jest tam wszędzie. Ostatnio z dupy przeczytałem wpis jakiegoś różowego paska, nie wiem czy na poważnie czy nie, ale chodziło o to ze kręcą ją czarni którzy się na nią ślinią i ze jest ciekawa czy idąc na czarną dzielnicą mogła by sprowokować takiego do gwałtu, którego zresztą sama by chciała. Nie wnikając w to co ten pasek ma w głowie, w ponad połowie komentarzy
  • Odpowiedz
@Cesc: Jasne, że możliwe. Nawet nie trzeba wpychać nic do penisa. Są jakieś zaciskacze które zapobiegają odpływowi krwi więc jest cały czas sztywny. No i penis i tak Ci stanie na właściwy dotyk bez względu na to czy masz akurat ochotę czy nie. Dlatego macie w tym względzie dużo gorzej bo wzwód działa bardzo mechanicznie.

I wyobraź sobie, że faktycznie trochę popiłeś na imprezie. Jakaś loszka sobie pomizia, stanie Ci, założy
  • Odpowiedz
@fuser: na przykład jeden koleś opisywał jak się często kłócili z dziewczyną, bo zarówno on jak i ona stawiali na swoim i nie chcieli odpuścić, generalnie nie przeszkadzało mu to bo mieli potem świetny seks na zgodę, no i pewnego dnia ona przywiązała go do łóżka (on nie protestował, bo już wcześniej się tak bawili) i, jakby to ładnie ująć, zrobiła mu krzywdę za pomocą sztucznego penisa i tak się nim
  • Odpowiedz
@Zorak: Tak właśnie na to wyrwałam mojego obecnego chłopaka!

A tak serio to czytałam o kolesiu którego zgwałciła w ten sposób współlokatorka/ki. (nie pamiętam już czy były 2 czy 1).

@Cesc: Spoko. Warto się uświadamiać. Ci którzy się śmieją z "faceta zgwałconego przez kobietę" pewnie myślą, że gwałt wygląda tak: podbija do nich gorąca dziewczyna co najmniej 8/10 zaciąga do domu, związuje i ujeżdża całą noc.
  • Odpowiedz
  • 1
@blondeblossom: mi o czyms podobnym z 9 lat temu opowiadal nauczyciel od PO, ze gwalt.na facecie to nic fajnego bo zatamuje taki paszczur odplyw krwi i nedzie jezdzic ile zechce :-/
  • Odpowiedz
@blondeblossom: prawdopodobnie kisiel, albo trociny

@blondeblossom: @fuser: ciąg dalszy tej historii był taki, że typ zasnął z wycieńczenia, rano obudził się rozwiązany, z początku nie chciał o tym rozmawiać, ale powiedział dziewczynie że z nią zrywa i ma #!$%@?ć, ona wpadła w szał, zaczęła bić kopać drapać i rzucać w gościa wszystkim co ma pod ręką, pół chaty #!$%@?, typ wyszedł z domu, zadzwonił po pały i - mimo
  • Odpowiedz
@Raffael: ale właśnie dlatego reddit #!$%@?ą nie jest. Mnogość opinii bejbe. Masz subreddity dla każdego, i jeden nie #!$%@? się w drugi. Porównaj sobie np. tag #ubierajsiezwykopem a sub /r/malefashionadvice. Na MFA dostaniesz dobrą radę, opinię itd. Na ubieraju możesz dostać co najwyżej raka od komentarzy typu "HEHE MENSKICH NIE BYŁO? CO TO ZA PEDALSTWO TYLKO BOJUFKI I BLUZY S KROPA"
  • Odpowiedz
@TripleSec: Tzn. ja się zastanawiam nad motywem bo jak ktoś gwałci bo brak mu seksu to jakiś tam motyw jest (nie jest usprawiedliwiający i nie jest właściwym postępowaniem - żeby zaraz nie wyszło że popieram gwałty).

A jak ktoś gwałci penetrując kolesia dilduchem to co z tego ma i co nim kieruje? Chęć upokorzenia? Chęć wywyższenia się?

Jasne, że ktoś kto gwałci ma we łbie trociny ale zawsze jakoś tłumaczymy sobie
  • Odpowiedz
@blondeblossom:

For a long time (3 months maybe) she tried to convince me to let her finger me while she gave me a blow job or while we had sex. I stuck to my guns for a really long time but eventually I was manipulated into allowing her to try it once. I was constantly told how selfish I was, things of that nature that led me to let her. She
  • Odpowiedz