Wpis z mikrobloga

Mirki, pochwalę się jaki prezent dziś rano dostałem.

Kiedy zbierałem się do roboty, obudziła się młoda (lvl 2). Przyszła do mnie i zaspanym głosem pyta:

- Tatusiu, gdzie mama?

- Pojechała już do pracy, kochanie. Ja też zaraz będę musiał pojechać do pracy. Za chwilę przyjdzie babcia i będziecie się razem bawić.

Młoda przepada za babcią i lubi z nią zostawać (pewnie dlatego, że babcie są od rozpieszczania wnuków), dlatego tym bardziej zaskoczyła mnie odpowiedź młodej:

- Tatusiu, dziś muszę zostać z tobą, bo TY JESTEŚ NAJLEPSZYM TATUSIEM JAKIEGO ZNAM!

I się przytuliła.

Najlepszy motywator ever!

Nie potrzebuję kawy, redbuli, yerby i czego tam jeszcze!


#coolstory #chwalesie #motywacja #wygryw #dzieci
  • 63
  • Odpowiedz
@christophoros: ZAZDROSZCZĘ!!!! babcie moich cór mają #!$%@? na wszystko i nie chcą zostawać z wnuczkami, traktując to zajęcie jako "zło konieczne". Jedną można usprawiedliwić, jest trochę schorowana i niedołężna, ale drugiej #!$%@? w dupę. Będzie stara i niedołężna to niech nie przychodzi do nas o pomoc. Każdy kij ma dwa końce.

#oswiadczeniezdupy
  • Odpowiedz
@christophoros: Pięcioletnia siostra mojej dziewczyny też mówiła, że mnie kocha. I co? Małe dzieci i psy tak mają. Kochają wszystkich i wszystko. Prawdziwe ojcostwo zaczyna się wtedy, gdy córka zaczyna się malować i umawiać z chłopakami.
  • Odpowiedz
@christophoros: Jakieś 2 miesiące temu zepsuła się nam w domu drukarka (patrz rodzice coś nabrechtali). Naprawiłam i z dowodem, że działa poszłam do taty. Dowodem był nabazgrany rysunek w paincie - ludzik, kółko i 5 kresek z podpisem "najukochańszy tata na świecie". Mama mi następnego dnia powiedziała, że tato lvl 58 uronił łezkę bądź dwie. Ja lvl 23. Niech córcia rośnie zdrowa :)
  • Odpowiedz
@christophoros:

#!$%@?łeś, mam cię uczyć jak to się robi? Sznur, taśma samoprzylepna i lasek gdzieś w pobliżu (inne puste miejsce też się nada). Nie ma opcji żeby randka była nieudana jak spełnisz te warunki.
  • Odpowiedz