Wpis z mikrobloga

pakerzy, mam pytanie. Po jakiś 2 latach zmobilizowałem się w końcu do pójścia na siłkę (mimo, że znajduje się ona 300m od domu i czynna jest do 23). Jak na razie ćwiczę sobie FBW i tu mam pytanie, czy ćwiczyć 2 zestawami ćwiczeń jak to jest opisane tutaj http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html czy w zależności od fantazji i zajętości stanowisk dobierać sobie ćwiczenia na poszczególne partie (np. na klatkę raz ławka, raz pompki, raz rozpiętki, raz jeszcze coś innego)?

#silownia #mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
@berti: będę starał sie chodzić przez co najmniej rok (może być ciężko z regularnością), mój cel - wysportowana, szczupła sylwetka (suchoklates here) poprawiona przyzwoitą wydolnością. Na pewno nie będę jadł żadnych suple typu kreatyna, bcaa, za to zamierzam uporządkować dietę.
  • Odpowiedz
@Kid_A: Ćwicz albo jednym zestawem albo dwoma. Na pewno nie tak, żeby co chwila inne ćwiczenie dobierać w zależności, gdzie jest wolne stanowisko.
  • Odpowiedz
@Kid_A: też polecam ten plan, robie ponad miesiąc i jest ok. Co prawda wcześniej też trenowałem rożnymi planami itp. ale mysle ze na pierwszy trening i tak będzie dobry
  • Odpowiedz