Wpis z mikrobloga

Mireczki najukochańsze, jest sprawa wagi państwowej. No może nie państwowej ale ważna sprawa jest. Mój #rozowypasek dzwiga na klacie dość sporych gabarytów biust. I od dłuższego czasu ma straszne bóle pleców w okolicach odcinka jak ja to nazywam "przydupia", gdzies tak okolice górnej części lewego posladka. Gdy ja to cholerstwo nachodzi, wystarczy rozmasowac, bo jak twierdzi moja miłość cos naciska na nerw i ja strasznie to boli. Jakies porady moze? Udać sie z tym do specjalisty czy regularne masaże zazegnaja problem? Pomuszta dobre ludzie

#masujzwykopem #januszefizjoterapii #leczoiradzo
  • 10
@Znudzimierz: na początek i tak każdy będzie robił wywiad i sugerował wymuszanie właściwej postawy ciała podczas chodzenia, siedzenia itd. Niech idzie mimo wszystko nawet do rodzinnego, bo żaden wypok bez oglądnięcia ICH nic nie będzie chciał powiedzieć ;-)
@Znudzimierz: Wspominała, że jest refundowane (przynajmniej w części) jeśli się zbierze odpowiednią dokumentację medyczną. Nie widziałem się z nią jakiś rok, ale kiedy wyjezdzalem to była zdeterminowana to zrobić i co chwila mówiła o tym zabiegu, bo nie mogła wytrzymać.
@Znudzimierz: Na dolny odcinek martwy ciąg. Nie zaszkodzi tez ściąganie drążka i wioslowanie (nawet wioślarz). I niech nie zapomina o rozciaganiu. ale zanim zacznie i tak przeswietlenie/usg i lekarz, zeby się nie okazało, ze przy martwym ciągu dysk strzeli i juz się nie wyprostuje ;)
@Znudzimierz: po pierwsze dobry stanik. Ale nie tyle ze dobrze dobrany. Tylko taki naprawde dobry przeznaczony dla duzych biustow. Stanik serio super dziala i odciazy biust. Poza tym jednak rada specjalisty by sie przydala. Rehabilitacja na ktorej pokaza jej ćwiczenia zeby sobie cwiczyla w domu.