Wpis z mikrobloga

Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników kolarstwa do Eurosportu na drugi etap Vuelty. Za parę chwil powinna się rozpocząć transmisja :) Więc jeśli nie oglądaliście Vattenfalla, to macie jeszcze chwilę na wygodne umoszczenie się w fotelu z ciepłą herbatą lub gorącą czekoladą i włączenie ES :P


Dziś kolarze startują w Algeciras, a finiszować będą w San Fernando. Będą śmigać wzdłuż wybrzeża, więc będziemy sobie mogli wyobrazić, że jesteśmy na wspaniałych wakacjach, jest ciepło, przyjemnie i wcale nie zbliża się jesień :P Zawodnicy mają do pokonania 174,4km, a etap jest idealny dla sprinterów. Może więc nas czekać emocjonujący finisz :)


Podczas wczorajszej drużynowej czasówki czadu dała ekipa Movistar wygrywając etap. Co prawda liczyłam na drużynę Omegi, ale cóż - nie zawsze muszą być pierwsi :P Bardzo lubię drużynową jazdę na czas - niby to takie nudne, ale to chyba mój ulubiony etap na Vuelcie :P

Generalka:

1. Castroviejo

2. Valverde +00'00"

3. Amador +00'00"

4. Erviti +00'00"

5. Moreno +00'00"

6. Quintana +00'00"

7. Izagirre +00'00"

8. Malori +00'04"

9. Herrada +00'06"

10. Caruso +00'06"

13. Bodnar +00'06"

Serdecznie zapraszam do oglądania i oczywiście do dyskusji :)

Dzięki @hqvkamil za wczorajszą zapowiedź :) Dotarłam do domu bardzo późno i jedyne co byłam w stanie zrobić to od razu walnąć się do łóżka :P Zresztą nawet teraz czuję tzw. piasek pod powiekami :P

Wołam oczywiście miłośników kolarstwa: @Traviu @Bunkier @Navrazz @TwardyDziad @wspodnicynamtb @gato @drhipis @Randallovy @PingwinAstronom @szoon @Bosser @stekelenburg2 @precedens @maciejbo1 @ReeGall @ktostujestdieselem @kam1l @PawelKopko @rooger

#kolarstwo #vuelta #vueltaespana
Aviendha - Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników kolarstwa do Eurosportu na drug...

źródło: comment_fmQDjADfHIH1Q7OnSUqFnznJJRTvhzeE.jpg

Pobierz
  • 18