Wpis z mikrobloga

@bekoz: Polecam kooperacyjną grę Czerwony Listopad. Polega na ratowaniu statku gdzie wszystko się wali, choć dla dziecka 5 lvl może być nie do przełknięcia fakt, że często się przegrywa.
@bekoz: Ciężko o gry, które nadadzą się i dla tak małego dziecka i dla dorosłego. Nie do końca planszówka, ale mogę polecić Panic Lab - jak się gra bez kart utrudniających (wentylatory i zmiany kierunku) to 5-latek na pewno ogarnie i będzie się bawił dobrze jednocześnie rozwijając refleks. Za to z wszystkimi utrudnieniami nawet dorosłego może czasem szlag trafić, bo robi się trudniej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak chcesz grać z 5 letnim dzieckiem to chyba chińczyk tylko,


@Siwariusz: bezedura

No nie da się grać z takim dzieckiem


@znikajacypunkt: bezedura fchui

@bekoz: Mój syn od 5 roku życia daje rade w eurobusiness (oczywiście na początku mu pomagalismy, ale teraz 6,5 roku - daje radę z ogarnianiem wszystkiego, łączine z wydawaniem reszty.

Rok temu (miał 5,5 roku) kupiliśmy Magię i Miecz nowe wydanie. Bardzo mu się spodobała
@bekoz: Hej To Moja Ryba, Kto Pozmywa, Potwory Do Szafy, Jungle Speed, Dzieci z Carcassone, Rancho. Tytuły dla całej rodziny z małymi dziećmi, jakie mi przyszły teraz do głowy. Oczywiście są to tytuły, które osobę dorosłą nie angażują mocno umysłowo, ale świetnie się można przy nich bawić. ;)