Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

przepraszam nie wiedizałem że pisze z jachimkiem


@DerpVEVO: serduszko, mnie niz trzy itd <3

wrociles, uwielbiam ten Twoj styl pogardy wobec innych

w sumie słuszny

jak widze ze ktos pisze !usun konto to mi sie robi smutno ze ktos moze uzywac tego pseudomema i uwazac go za smiesznego (*)

pozdrawiam i licze na burze jak za dawnych lat, hejty na queen i bohemian rapsody zawsze w cenie, teraz jeszcze latwiej zrobic
Pobierz m.....o - > przepraszam nie wiedizałem że pisze z jachimkiem



@DerpVEVO: serduszko,...
źródło: comment_QuY4qEq6uV8GqT6RTTlatWoG9f1KOJCG.jpg
@mateuszo: i tak wlasnie zaczyna sie zakłamywanie historii niedlugo uslyszymy ze zadnego derpa nie było, to nie ja przeszedlem na strimsa z wlasnej woli tylko zostałem BESTIALSKO zbanowany i zrobiłem to z koniecznosci, co do samego serwisu - mechanizm dzialania sporo lepszy niż na wykopie, spolecznosc srednio lepsza (no przyznam niektorych z wykopu mi brakowało :3) ale niestety za mała dlatego wole wykop nawet pomimo tego że moderacja jest za ostra
@DerpVEVO: pamietam, ze jakkolwiek to brzmi zmuszales do myslenia, zwlaszcza w muzycznych "dyskusjach", ta z queen najbardziej zapadla w pamiec, czesto przekraczales granice ale to tylko wykop, gdzie kazdy jest ekspertem i krolem zycia xd

byles krolem gownoburz, tak jak lew jest krol dzungli, nie to co teraz, jakas idiotyczna gownoopinia ktorej nikt nie podziela ale jest kontrowersyjna to zaraz sie zleci chmara wykopkow ktorzy to zanegują na kazdy mozliwy sposob