Wpis z mikrobloga

@Vonsatch: zjawisko popularności lets playów było dla mnie zagadką dopółki sam się nie wkręciłem, akurat nie w minecraft ale czasem wolę popatrzeć jak gra mój ulubiony youtuber w jakąś Civkę czy DF-a niż sam odpalać :)
  • Odpowiedz
@Vonsatch: najtrudniej chyba o pierwsze kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy subów, potem jakoś leci. To tak jak u nas z główną czy wpisami z mirko na głównej - jak już masz 100 plusów, to spokojnie w owczym pędzie dadzą ci jeszcze z kilkaset. Poza tym tego kolesia chyba ktoś pro promuje, widziałem jego filmiki już z ponad rok temu, jak był jeszcze młodszy, nie miał tylu subów, ale profesjonalne intro, dobrze zmontowany materiał, teksty
  • Odpowiedz
@jankotron: Ale kim są Ci ludzie? Przecież kanał po polsku, więc oglądają go jedynie polacy - jakoś nie do ogarnięcia jest dla mnie fakt, ze prawie 3% obywateli kraju subskrybuje jego kanał, a unikalnych wyświetleń będzie miał pewnie na poziomie 3-5% obywateli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vonsatch: Ja ci powiem kto, gimbaza. Serio nie żartuję, brat cioteczny od września zaczyna gimbazę i mówił mi kiedyś że jego koledzy się tym jarają. Siedzą i oglądają jak inni grają w minecraft zamiast robić to samemu.
  • Odpowiedz