Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś kursu do nauki #rosyjski, coś jak #duolingo. Albo może polecacie jakiś sposób nauki języka niewymagający dużego wkładu gotówki? W #studbaza zrobiłem 2 moduły i chciałbym dalej się uczyć, ale godziny języków obcych już mi się skończyły. Podręcznik i ćwiczenie "Wot i my" mi zostało, ale jak dla mnie jest mocno średni. Nie będę co chwila latał do koleżanki z pytaniami o co chodzi, bo nie napisali do końca przejrzyście.
  • 8
@orange92: ucz się lepiej z Nowyje Wstrieczi, Wot i my jest gówniane i może w gimbazie bym się jarała tymi historiami i obrazkami z Anią i innymi #!$%@? dziećmi, ale na studiach są słabe. Nowyje Wstrieczi to trudniejszy podręcznik i jakiś taki bardziej ogarnięty dla mnie.
@orange92: Niedawno kupiłem w biedronce kurs rosyjskiego wydawnictwa Lingo - Rosyjski raz a dobrze. Kosztował 20 zł i mi się podoba (skończyłem dopiero 9. lekcję, robię teraz jedną lekcję na 2 dni) a oprócz niego mam fiszki ze słówkami na androida (program anki). Jak czegoś nie wiem jak powiedzieć i nie chce mi się szukać w mp3 to wpisuję w google translator albo pytam rodziców ( ͡ ͜ʖ