Wpis z mikrobloga

@qwertytbg: Szczerze mówiąc nie wiem, czy zdecydowałbym się na farbowanie włosów mieszkając w Polsce. Aktualnie jestem w Szkocji i ludzie tutaj niezbyt przywiązują uwagę do tego jaki ktoś ma wygląd, w co wierzy, jakie ma poglądy... Ludzie bardziej zwracają uwagę na moją koszulkę (z napisami "HUG ME" i "FREE HUGS") niż na moje włosy ;-)

@wykopowy_on: Miałem wcześniej jaśniejszy fiolet (w awatarze), ale bardzo szybko się zmył. Ogólnie w tej chwili nie mam ustalonego wyglądu i eksperymentuję z różnymi barwami. Jak znajdę jakąś trwalszą farbę z żywym kolorem to wypróbuję.

@Kejran: Szczerze mówiąc w ogóle nie widzę podobieństwa
  • Odpowiedz
owany, żyje tym, a ważną częścią jego życia jest ciągłe paplanie o tym jacy to ludzie są nietolerancyjni i szukanie akceptacji u tych tolerancyjnych.


Ta obronna akceptacja tolerancyjnych to pewnie jest motor takich zachowań. Taką mam hipotezę przynajmniej. Być może b

@Pobe: powiedz mi @Pobe, czy ty masz jakieś branie z takimi włosami? (U którejkolwiek z płci, nie wnikam w orientację)
  • Odpowiedz
@ItaljetMaster: jeżeli obchodzą Cię łoniaki innego faceta to mam dla Ciebie złą informację...

@przemyslany_nick: Jednak dobre miałem wrażenie.

@blackmaul: reakcje na ulicach są pozytywne, ale nie mam w tej chwili czasu i głowy do związków :-( Poza tym mam te włosy dopiero 3 tygodnie i szczerze mówiąc: jeszcze nie wiem.

@Fref: Nie mów do mnie Nimfadora!
  • Odpowiedz