Wpis z mikrobloga

@Pobe: Szlachecki kolor ale na tkaninach. Raczej w przeszłości nikt nie wpadł na to, by jako monarcha robić sobie z włosów coś takiego. Poza tym na co liczysz wrzucając swoje zdjęcie z farbowanymi włosami na mirko?
  • Odpowiedz
@emcter: Żeby tylko on jeden :P Ludzie farbują włosy od czasów, kiedy wynaleziono sposób na to. Dlaczego nie mieliby tego robić królowie? :P

W sumie nawet za czasów Walezego ludzie mieli ból d--y o to :D
  • Odpowiedz
@emcter: A ja jestem zdania, że facet powinien się wyróżniać, a nie wtapiać się w tłum, bojąc się by ktoś go czasem nie zauważył. Oczywiście bez szkody dla otoczenia :)
  • Odpowiedz
@emcter: Jak to na co? Na ból d--y :D

Poza tym wykop nie jest prywatnym serwisem zwolenników "normalności". Przebywają tutaj również inne grupy społeczne, z którymi @pobe może się utożsamiać, a mikroblog chyba właśnie do tego służy by wrzucać również zawartość własną.
  • Odpowiedz
Mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony to trochę śmiecham z takich oszołomów co ich oburza mało męski fryz jakiegoś gostka na drugim końcu kontynentu, ale z drugiej to jednak wygląda to po prostu źle i kompletnie do tego nie pasuje do twarzy takiego grubaska. Jeśli skomentować jakoś śmiesznie czyjeś skarpety z sandałami, dres z butami do biegania czy spodnie z za długimi nogawkami to nikt go tak nie broni zaraz, że
  • Odpowiedz