Wpis z mikrobloga

@Lukas77986: Co ty gadasz? Przecież jest gruby :D

W sumie jakby miał "normalne" włosy to i tak znalazłby się inny powód do wyśmiania, chociażby te okulary.

Zawsze się coś znajdzie, więc po co się przejmować skoro i tak się nikomu nie dogodzi?
@Pobe: Twoje życie twoja sprawa. Mi się osobiście nie podoba taki styl i kolor włosów ale skoro tobie się podoba to chyba dobrze. Twój wygląd jest krzykliwy i nie zdziwię się jakby komuś nie spodobał się tak bardzo, że mógłbyś dostać za to w dziąsło (oczywiście nie życzę). Nie mi to oceniać ale wydaje mi się, że z wyalienowanego zagubionego człowieka z młodości starasz się wszystko nadrobić i pokazać ludziom jaki
@Aryjczyk: Z czego tak wnioskujesz?

@Grzechoooo: dwoje polskich emigrantów na wyspach. Dziewczyna (włosy różowe) właśnie zafarbowała na fioletowo włosy facetowi. Zrobili więc zdjęcie, żeby upamiętnić okazję. Gdzieś już chyba o tym pisałem...

@Adrian00, @Gunwiarz: Dokładnie tak jest. Uświadomiłem sobie, że nigdy się wszystkim nie będę podobał, więc chcę podobać się przede wszystkim sobie :-)

@Nadyz: Prawie jak ewolucja ;-) @Adrian00 bardzo dobrze Ci odpowiedział. Jeżeli jednak mielibyśmy