Wpis z mikrobloga

parafrazując

@patikoti: > ryż to tak mało paleo jest, ryż to zboże :p

ale może zerknę na ryżowe z ciekawości, o ile skład nie będzie gówniany jak wszystkie tego typu mleka..
  • Odpowiedz
@SScherzo: najtansze sojowe do tej pory bylo w biedronce i dosc kiepskim skladzie, to z lidla jest lepsze, ale tez slodzone (przynajmniej trzcinowym) jednak różnica w cenie 4 a 11 (alpro niesłodzone) jest. bez laktony kosztuje normalnie 3,50, a pozostałe dopiero się pojawiły i nie są w promocji

@matra: ma ten znaczek unii ekologiczny więc może być całkiem ok, wzbogacane wapniem i d2

poza tym wszystkie produkty "bio"
  • Odpowiedz
@patikoti: ser bez laktozy jest też w Biedrze, jadłam, dobry. Ja ogólnie beznabiałowa, ale mam nadzieję wrócić do nabiału choć częściowo. Z tych bio to tam nic ciekawego dla siebie nie widziałam, no może oliwa ciekawa, ale już mam oliwę jak na razie.

Sojowego mleka nie tykam, ale ilość soi w mleku powala. Taniej wyjdzie zrobić samemu..
  • Odpowiedz
@SScherzo: nie nie, nie daj się nabrać, mleko z biedronki smakuje tak samo jak alpro :-) należy pamiętać, że soja jest bardzo tania (w końcu wpycha się ją w zwierzęta hodowlane), a wielkie koncerny tylko zacierają rączki by zarobić na nas, biednych wegetarianach, weganach i paelo(wcach?)
  • Odpowiedz