Wpis z mikrobloga

##!$%@? #boldupy

Mirki czy tylko mnie #!$%@? jak ktoś kto ma 20+ lat, normalną pracę i w sumie brak większych wydatków co dwa dni wyskakuje z tekstem "daj smsa napisać". No #!$%@? mać, masz telefon i dużo z niego korzystasz, ale chuuj. Doładuję co 4 dni kartą za 5zł. I kupię #!$%@? pakiet smsów. Jak w #!$%@? gimnazjum. Nie zadzwonię z telefonu bo mam tylko pakiet smsów. Pakiet smsów tylko i wyłącznie do #!$%@? orange. Hurrr durrr po co mi najtańszy abonament jak mogę wydać miesięcznie tyle samo ale w heheh doładowaniach po 5zł. A i internet mam bo #!$%@? w lajonie był. A właśnie, daj zadzwonić do plej bo ja nie mam jak, a muszę się dowiedzieć czy lajony w sklepie są.
  • 23
@paszczur: jak ja to znam jeszcze do tego hehe ty masz dużo kasy na koncie no daj zadzwonić. Albo pisze do mnie ziomek o coś tam żebym przekazał innemu ziomkowi, bo on jest play, a on nie ma sms. A co ja jestem #!$%@? jakiś kurier?
@paszczur: Mam znajomego, który właśnie jest po dwudziestce, nieźle zarabia (jest górnikiem), kończy remontować własne mieszkanie i wciąż mieszka z mamą i co prawda nie pożycza ode mnie telefonu, aby napisać esemesa, ale jak dzwoni to najczęściej prosi, żebym oddzwonił...
@paszczur: Dokladnie, rozumiem ludzi ktorym zdarza sie nie miec na koncie co jakis czas kasy, ale znam #!$%@? sępów którzy piszą miliard nic nie znaczących smsów i jak tylko pojawia się ktoś z darmowymi rozmowami to nagle sobie przypomina ze musszą zadzwonic.

Ogolnie zawsze mialem beke z siostry i innych debili ktorzy mieli w orange tylko dlatego ze inni mieli w orange. Nie moglem pojac jak duze wodoglowie trzeba miec zeby