Wpis z mikrobloga

@Tehawanka: jak po treści jej wiadomości widać, że jest albo naiwna i wierzy w to co pisze albo chce cię wrobić w piramidę to tak samo bym się do niej zwracał. I nie mam problemu z tym, że nawet dziewczynom potrafię chamsko powiedzieć bo wolę być szczery niż pajacem, który zawsze jest miły :)
@nilhir: Widzisz, a ja potrafię z klasą, miło, szczerze powiedzieć że nie jestem zainteresowany spotkaniem z tą osobą gdyż przeszkadza mi to nie podawanie tematu. Zresztą jest wiele kulturalnych i szczerych wyjść z takiej sytuacji.
@Wypok_spoko: to nie mlm. TO LYONESS. Z tych ludzi jest przebeka. Biznes taki duży, będą rozpoznawani bardziej niż coca cola. W ogóle marzenie. Weź się z nim spotkaj. Po dziesięciu minutach rozmowy już będziesz w banku wybierając 11 tysięcy żeby dołączyć! Polecam! Ale nie pytaj ile on ju zarobił. On się jeszcze tym tak nie zajmował i dopiero zbiera swoją ekipę.
O LYONESS. Z tych ludzi jest przebeka. Biznes taki duży, będą rozpoznawani bardziej niż coca cola. W ogóle marzenie. Weź się z nim spotkaj. Po dziesięciu minutach rozmowy już będziesz w banku wybierając 11 tysięcy żeby dołączyć! Polecam! Ale nie pytaj ile on ju zarobił. On się jeszcze tym tak nie zajmował i dopiero zbiera swoją ekipę.


@faun69: no popatrz, to chyba mój znajomy tarfił na promocję, tylko 8k za taki
@NieUsune: oni mają różne metody rekrutacyjne i wg nich jak już się z nimi spotkasz, to większa szansa, że się skusisz. No bo oni tacy mili i przekonujący, więc niektórym ciężko powiedzieć "nie". No bo wyszedłeś już z domu, siedzicie sobie razem jak kumple i gadacie o biznesie. Dodatkowo tam zawsze siedzi jeszcze jakaś osoba bardziej doświadczona, ktoś kogo nie znasz, ktoś kto wyciąga z tego gruby hajs i jeździ mercedesem.