Wpis z mikrobloga

@kurvvawszystkozajete: Mnie tam zwisają te plusy. Znam wiele osób które jeżdżą na co dzień takim betonem i ja mam z tego bekę. Zarówno walory estetyczne jak i praktyczne według mnie wynoszą -1410. Wiadomo, są gusta, ale ja mam bekę. Siedzę sobie przy biurku i pije kawe i czyszczę ziomkowi laptopa, ludziom skacze ciśnienie a ja siedzę sobie tutaj spokojnie i dopiję kawę i wieczorem pojadę na rewir ustawić się z ziomkiem
IQrde, spóźniłem się na taką gównoburzę :/

@Bobas: Ta Hondzina to Twoja, czy jako przykład?

@Gummy: Słoma lekko z tyłka wystaje, kompleksy jakieś? Brak funduszy, czy po prostu brak zrozumienia dla fantazji/hobby czy jak to TY nazywasz głupotą innych ludzi? Jak dla mnie to te samochody mogliby złomować albo pchać do pracy/ciągnąć koniem, co mi do Tego, co Tobie do tego?
@JokerBonifacy: wlasnie czekalem na ten ból dupy ,i za pewne jeździsz tym gownem zwanym e36 gównie xD moja opinia jest wyznacznikiem dla mnie samego a Twoja opinia mnie gowno obchodzi ,wracaj sebo na ronda kręcić "bączki" hehe
@gacork: Jak byś zobaczył moje auto to byś się obsrał z zazdrości bo tak już maja takie cebulackie gówna jak ty, a tak się składa ze w moim garażu stoi klasyk przygotowany do wyscigow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tobie pozostaje natomiast pisane #!$%@? postow i wrzucanie zdjec Audi rs w tlo XD