Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy mój #niebieskipasek stwierdza, że jedziecie na ryby. Mostek tak bardzo #!$%@?, a z zimna wszystko też tak bardzo #!$%@?. Żałuję trochę, bo spoko wieczór się zapowiadał, a wędkowanie wybrał celowo, bo uwielbia łowić. Smutłam, bo w duszy płacze, pale ćmiki i przeglądam mirko, i nikt mnie nie pociesza, a on se siedzi na krzesełku i #!$%@? jest śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką jeziorną i strażnikiem gazowego palnika turystycznego. Siedzi na krzesełku i jest #!$%@? w innym świecie, problemy z moim rakiem są tu, a on jest obok i nie ma też skarpet góralskich zajebiście grubych i ma polar i wędkę i się śmieje, a w siatce ma kukurydze i białe robaki.

#truestory #trochepasta #pokazmorde #humor #heheszki #coolstory #oswiadczenie #wedkarstwo

@damccio
Pobierz emilyem - To uczucie, gdy mój #niebieskipasek stwierdza, że jedziecie na ryby. Mostek...
źródło: comment_rIUrzGAiD5kCRsWIOmRHKTmz92mbRzwd.jpg
  • 44
@emilyem: Mój chłopak to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj**ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że