Wpis z mikrobloga

  • 139
bylem dzisiaj u kolezanki #rozowypasek, taki 8-9/10

zrobilem jej nalesniki


pozniej pozmywalem po sobie (patelnia, miska itp) i zamiotlem kuchnie


okolo 20 siedlismy na kanapie i ogladalismy telewizje


powiedziala ze chce jej sie spac

zapytalem czy moze juz lepiej jak pojde skoro jest zmeczona


Anon krol podrywu po kilku minutach objął paska


pasek wtulił się w Anona


ponad godzine tak siedzielismy


czy to wygryw?


czy stuleja samoistnie zanika?


#coolstory #chwale sie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ungaged: ogólnie miałeś b. dobrą pozycję do ataku na kobiece usta, jak pisał @wzr1one. Nie miałeś nic do stracenia, ja wiem ze to czasem trudne i ściska w dołku ale musisz sie spytać sam siebie w takiej sytuacji: "masz jaja Bolec?" I strzelasz!
  • Odpowiedz
@ungaged: ogólnie by było teraz dużo prościej, gdybyś ja wtedy pocałował, czy coś, teraz nie wiadomo co dziewcze ma w głowie. Piszesz, że to nie pierwszy raz, to weź coś spróbuj podziałać, to facet ma zrobić ten pierwszy krok. BTW zauważyłem, że ten pierwszy krok to jest to wszystko od chwili kiedy masz jej numer do czasu kiedy jesteście już ze sobą tak na 100%. Jeżeli dziewczyna sama inicjuje kontakt
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ceruvit: wiem, to ciagnie sie juz ponad rok, cyklicznie, jezeli bedzie jeszcze jedna taka okazja to to zrobie, jezeli sie nie uda to trudno, w najgorszym przypadku mnie znienawidzi

A TERAZ PROSZE JUZ ZEBY NIKT NIE PISAL BO TYLKO MNIE W--------E TYM FRIENDZONE
  • Odpowiedz
@ungaged: do friendzone to ci jeszcze dużo brakuje, z tego co czytam w twoich wpisach, to ona cie traktuje bardziej jako przyszłego chłopaka.

A z tym żeby już nie pisać, to ci powiem, że nie ma c---a, teraz żyje twoim życiem i ta panna musi być nasza.
  • Odpowiedz
@ungaged: #friendzone motzno niestety. Jakby panna widziała w Tobie coś więcej to by się nie wtuliła zmęczona, bo by jej erekcja łechtaczki nie pozwoliła spokojnie leżeć.

Niestety... uczcijmy minutą ciszy naszego kolegę, towarzysza poległego w batalii o #tfwgf
  • Odpowiedz