Wpis z mikrobloga

@ryzu: To opłaca się w ogóle grać w wersji f2p czy jeżeli ktoś chce grać, to z góry musi się nastawić na kupno premium?
  • Odpowiedz
@Zielony34: @Qbaz: F2P od dawna, P2W też.

Możesz wybrać sobie lepszą nagrodę za questa... jeśli masz premium.

Po zrobieniu drugiej klasy będziesz dostawał mniejszą ilość expa... chyba, że masz premium.

Mam nadzieję, że ta gra padnie jak najszybciej xD
  • Odpowiedz
@Elec: jakie P2W ? Po prostu normalna gra z abonamentem która daje bardzo rozbudowanego triala. W dodatku wystarczy kupić najtanszy pack cartel coinsów tudzież abonament na miesiąc by potem mieć status preffered z dodatkowymi bonusami a dostęp do brakujących rzeczy ( endgame operacje oraz pvp ) można kupić za kase w grze. Ja aktualnie mam przerwe od Tora na Wildstara ale pewnie wróce
  • Odpowiedz
@Zielony34: grałem jakiś czas, jak sie tylko pokazało, ale się okazało, że to takie F2P tylko, że P2W... i przestałem. Miałem nawet przez miesiąc premkę. Wtedy kiedy grałem to dla F2P można było dojść do max 20 lvl chyba
  • Odpowiedz
@aryss: Nie interesowało mnie ILE kosztuje premium, tylko fakt, że reklamują grę jako F2P. A gra F2P jest mocno ograniczona. Proste?
  • Odpowiedz
@aryss: Nie. Gra jest free to play. Co oznacza, że wchodzisz do gry nie płacąc ani grosza. Pay to win oznacza, że płacąc masz przewagę nad innymi graczami.

Z mojej strony eot bo widzę, że sam nie wiesz o czym piszesz.
  • Odpowiedz
@aryss: ale de facto ona nie jest P2P, bo jest faktycznie F2P ale do pewnego stopnia. Natomiast, żeby rozwinąć postać trzeba zapłacić. Nie wiem z resztą jak jest teraz, bo jak pisałem, dawno w to nie grałem.
  • Odpowiedz
@Elec: przecież kupując rzeczy w sklepi za prawdziwe pieniądze nie masz żadnej przewagi nad innymi graczami no chyba, że chodzi o to, że jak ktoś zapłaci dajmy na to 5$ wbije max lvl w kilka dni a osoba nic nie płaca musi się męczyć miesiąc lub dłużej
  • Odpowiedz