Wpis z mikrobloga

@Zielony34: @Qbaz: F2P od dawna, P2W też.

Możesz wybrać sobie lepszą nagrodę za questa... jeśli masz premium.

Po zrobieniu drugiej klasy będziesz dostawał mniejszą ilość expa... chyba, że masz premium.

Mam nadzieję, że ta gra padnie jak najszybciej xD
@Elec: jakie P2W ? Po prostu normalna gra z abonamentem która daje bardzo rozbudowanego triala. W dodatku wystarczy kupić najtanszy pack cartel coinsów tudzież abonament na miesiąc by potem mieć status preffered z dodatkowymi bonusami a dostęp do brakujących rzeczy ( endgame operacje oraz pvp ) można kupić za kase w grze. Ja aktualnie mam przerwe od Tora na Wildstara ale pewnie wróce
@Zielony34: grałem jakiś czas, jak sie tylko pokazało, ale się okazało, że to takie F2P tylko, że P2W... i przestałem. Miałem nawet przez miesiąc premkę. Wtedy kiedy grałem to dla F2P można było dojść do max 20 lvl chyba
@aryss: Nie. Gra jest free to play. Co oznacza, że wchodzisz do gry nie płacąc ani grosza. Pay to win oznacza, że płacąc masz przewagę nad innymi graczami.

Z mojej strony eot bo widzę, że sam nie wiesz o czym piszesz.
@aryss: ale de facto ona nie jest P2P, bo jest faktycznie F2P ale do pewnego stopnia. Natomiast, żeby rozwinąć postać trzeba zapłacić. Nie wiem z resztą jak jest teraz, bo jak pisałem, dawno w to nie grałem.
@Elec: przecież kupując rzeczy w sklepi za prawdziwe pieniądze nie masz żadnej przewagi nad innymi graczami no chyba, że chodzi o to, że jak ktoś zapłaci dajmy na to 5$ wbije max lvl w kilka dni a osoba nic nie płaca musi się męczyć miesiąc lub dłużej
@Elec: @jack-lumberjack: @Mnichu: To dla uscislenia - nie chcac wydac ani zlotowki to bedzie wygladalo jak u kumpla w Lord of the rings online? Tez F2P, ale:

Do jakiegos 20 lvl super, bajka. Potem chcesz moc nosic wiecej golda - PAY, chcecsz wejsc do nowej krainy - PAY, chcesz miec odblokowane questy - PAY. Bez placenia gra na dluzsza mete niegrywalna.
Z mojej strony eot bo widzę, że sam nie wiesz o czym piszesz.


@Elec: grales tak naprawde w ToRa cos wiecej czy opierasz informacje na tym co przeczytales ? Jedyna 2 rzeczy które są płatne to:

- dostęp do PTS tak by móc sprawdzać rzeczy przed wejściem na serwer rzeczywisty

- dodatek ( tu niestety do doprecyzowania jest kwerstia czy z czasem nie stał się darmowy)

Pozostałe rzeczy(dostep do fioletowego EQ/
@Qbaz: za darmo od dawna jest, warto wypróbować.

@ryzu: Jeszcze za niski level mam ,żeby stwierdzić, czy jest dużo ograniczeń, ale z tego co czytałem, to nie jest ich aż tak strasznie wiele.

@Czarny_Klakier: Zapraszam, jest fajnie [; Nie pamiętam nazwy serwera, ale gram na PVE

@NoMoRe: MMORPG na tym głównie polega ( ͡º ͜ʖ͡º)

@aryss: też czytałem o tym, że jak
@dzangyl: tak. Co by nie mówić, WoW jest zajebisty, gdyby było mnie stać lekką ręką na abonament, to bym grał. Mnie się WoW zajebiście podoba i w dupie mam opinie ludzi, którzy płaczą , że tam głównie dzieci siedzą. Poznałem tam na prawdę fajne osoby, kulturalne z którymi fajnie mi się grało. WoW to gra, która jak Cie wciągnie, to ciężko będzie Ci znaleźć MMORPGa, który da Ci tyle frajdy. Mnie