Wpis z mikrobloga

@Elec: @jack-lumberjack: @Mnichu: To dla uscislenia - nie chcac wydac ani zlotowki to bedzie wygladalo jak u kumpla w Lord of the rings online? Tez F2P, ale:

Do jakiegos 20 lvl super, bajka. Potem chcesz moc nosic wiecej golda - PAY, chcecsz wejsc do nowej krainy - PAY, chcesz miec odblokowane questy - PAY. Bez placenia gra na dluzsza mete niegrywalna.
  • Odpowiedz
Z mojej strony eot bo widzę, że sam nie wiesz o czym piszesz.


@Elec: grales tak naprawde w ToRa cos wiecej czy opierasz informacje na tym co przeczytales ? Jedyna 2 rzeczy które są płatne to:

- dostęp do PTS tak by móc sprawdzać rzeczy przed wejściem na serwer
  • Odpowiedz
@Qbaz: za darmo od dawna jest, warto wypróbować.

@ryzu: Jeszcze za niski level mam ,żeby stwierdzić, czy jest dużo ograniczeń, ale z tego co czytałem, to nie jest ich aż tak strasznie wiele.

@Czarny_Klakier: Zapraszam, jest fajnie [; Nie pamiętam nazwy
  • Odpowiedz
@dzangyl: tak. Co by nie mówić, WoW jest zajebisty, gdyby było mnie stać lekką ręką na abonament, to bym grał. Mnie się WoW zajebiście podoba i w dupie mam opinie ludzi, którzy płaczą , że tam głównie dzieci siedzą. Poznałem tam na prawdę fajne osoby, kulturalne z którymi fajnie mi się grało. WoW to gra, która jak Cie wciągnie, to ciężko będzie Ci znaleźć MMORPGa, który da Ci tyle frajdy.
  • Odpowiedz