Wpis z mikrobloga

Z jednej strony nie pochwalam donosicielstwa, ale z drugiej strony się cieszę, bo może ten tępy #!$%@? Bonzo się czegoś nauczy i odpowie za swoją głupotę.


@nomoreregrets: sami ich stworzyliście. Zrobiliście z nich gwiazdy...daliście im widownie a teraz zazdrość was zjada ,bo parę groszy zarobili. To jest dopiero cebulastość
@fotexxx: Stworzyliście.. kto? Nie kieruj tego w moją stronę tylko do 10 milionów gimbusów i ludzi których jara jego twórczość. Czego ja mam mu #!$%@? zazdrościć, że jest pośmiewiskiem internetu? Groszy... 99% ludzi mu tej kasy nie przelało nawet.

@SimonTheSaint: Doskonale, głupotę trzeba tępić, chociaż w porównaniu do Bonza, bonus ma jeszcze jakieś 'resztki' rozumu. Przynajmniej pisać potrafi.
@Papelavitus: Głupotą zarażają ludzi którzy ich oglądają. W maju skończyłem oglądać jednego i drugiego, bo czułem jak komórki mózgowe mi umierają. Bonzo zna ledwie 30 słów.

@fotexxx: Ogólnie... gdzie ogólnie? Napisałeś wprost jakobym był jednym z tych którzy za wszelką cenę chcą takie ścierwa promować. Pisz z góry że nie masz złych intencji albo zastanów się zanim napiszesz.