Wpis z mikrobloga

Rozmowa w TVP INFO i od paru minut tylko

Dlaczego Celtic zachował się tak niehonorowo? Mogli sie zrzec tego walkowera i wyjść z tej sprawy z twarzą, nie rozumiem ich zachowania itp. itd.


A dlaczego działacze Legii zachowali się jak jacyś j----i półamatorzy? Może takie pytania prędzej zadawać?

#pilkanozna #legia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlapka: Ja jestem ciekaw kto i ile dał pod stołem żeby Legia wypadła. Przecież zarówno sam zawodnik wiedział, że nie powinien grać jak i trener i reszta zarządu. Ktoś przytulił niezłą kasę...
  • Odpowiedz
@polik95: że Legia by nie chciała i by się wycofała? tu mi pociąg jedzie, NIKT by się nie wycofał z LM, zwłaszcza polski klub w momencie gdy Polska nie miała reprezentanta w LM tyle lat, p---------e pod publike, nie oszukujmy się
  • Odpowiedz
@jordanos: nie powiedzieli chyba, że by się wycofali, ale nie chcieliby być w takiej sytuacji. Proponowali Celticowi podobno podział kasy jak by się wycofali, ale nikt z nimi nie chciał rozmawiać i dlatego Mioduski zaraz wyśle list otwarty do Celticu
  • Odpowiedz
@polik95: czytam ten list i mnie żenuje, można się tylko odwoływać, a nie powoływać się na historie Celticu i liczenie na granie na ich uczuciach, w biznesie nie ma uczuć, nikt tutaj nie odda miejsca w elitarnych rozgrywkach by, jak to napisał Pan Mioduski, podtrzymać tradycje honoru i uczciwości, bo Celtic przeszedł dalej uczciwie po werdykcie niezależnej komisji, która stwierdziła błąd w działaniach klubu z Warszawy, fakt, że nie zadecydował
  • Odpowiedz
@jordanos: A gdyby Legia była na miejscu celticu i oddała awans, to jestem święcie przekonany, że pierwsij by uderzyli ci, którzy domagają się by Celtic zrzekł się awansu.
  • Odpowiedz
@petarda: gdyby oddali to by zostali pociśnięci od debili, idiotów i zdeptani jak mrówki, ale podkreślam GDYBY, bo taka sytuacja to czysta fikcja i nigdy takie coś się nie stanie
  • Odpowiedz
@czlapka: Jak wreszcie piłkarze nie dali d--y to zawalili działacze. I dalej nas kompromitują. Nie wiem kto bardziej w tym roku, Lech za odpadnięcie z amatorami czy Legia za cały ten cyrk. Wstyd.
  • Odpowiedz
wycofuje z LM,


@jordanos: i to mnie w tej sprawie najbardziej w-----a. Jakiej k---a Ligii Mistrzów? ELIMINACJI do Ligi Mistrzów, został ostatni mecz. Kto wie na kogo by trafili (Salzburg - pewna porażka, BATE - szansa itd.), kto wie jak by zagrali. Oczywiście, że stała się rzecz zła, ale nikt ich nie skrzywdził, tylko sobie sami sprawili kłopot. Afera jest taka, jakby ich z grupy LM w----------i, a oni się
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: eliminacje do tych rozgrywek są ich częścią, inaczej się tam nie zakwalifikujesz, więc pisanie LM, jest po części prawdziwe, możemy pisać co by było gdyby, ale to nie ma sensu. Nikt nie oddaje miejsca w ELIMINACJACH do LM (tak lepiej?)
  • Odpowiedz