Wpis z mikrobloga

Stoi p---------a przy szosie, zatrzymuje się przy niej budowlaniec w żuku.

Zanim facet się odezwał kobieta od razu wypala:

-Laska 40, d--a 60!

-A za stówę co? - Pyta budowlaniec.

-Za stówę to wszystko zrobię!

-To


#humor #heheszki #dowcip #nocnazmiana
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vin42: To że sie tak mówi potocznie nie znaczy że jest to poprawne. Poza tym w większości przypadków jastrychy cementowe nie zawierają frakcji kruszywa grubego a jedynie piasek/pospółkę co sprawia że nie można nazywać ich betonem
  • Odpowiedz
@dawid_lbn: Potwierdzam słowa kolegi @RolnikSamWdolinie. Nawet wikipedia wie co to beton a co mieszanka betonowa.

Beton – kompozyt powstały ze zmieszania spoiwa (cementu) i wypełniacza (kruszywo) oraz ewentualnych domieszek nadających pożądane cechy. Jest jednym z najbardziej powszechnych materiałów budowlanych we współczesnym budownictwie. Link


Mieszanka betonowa – mieszanina powstała w wyniku całkowitego wymieszania cementu, wody, kruszywa drobnego grubego oraz ewentualnych dodatków i domieszek. Produktem twardnienia mieszanki betonowej jest beton.
  • Odpowiedz
@dawid_lbn: Każdy prawdziwy majster który skończył techników potwierdzi moje słowa. To że byłeś na jakieś małej budowie domku jednorodzinnego nie znaczy że zdobyłeś więcej wiedzy niż ktoś kto skończył technikum czy studia. Uważasz że nie byłem nigdy na budowie?
  • Odpowiedz
Nie musze Ci nic udowadniać. Tym bardziej to gdzie pracuje i czym się zajmuję. Jak skończysz już te technikum to się zdziwisz trochę ile tej wiedzy jest niepotrzebnej i jak mało wiesz. Tyle z mojej strony.
  • Odpowiedz
Betonu sie nie leje bo jest twardy:P Można co najwyżej układać mieszankę betonową


@RolnikSamWdolinie: na budowie nie ma czasu na p---------e, zatem prościej powiedzieć "lej to k---a chuju!" niż "Szanowny panie Antoni synu Kazimierza, czy mógłby pan rozpocząć procedurę rozlewu mieszanki betonowej?".
  • Odpowiedz