Wpis z mikrobloga

Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie to jest najsmutniejsze zdjęcie ostatniego czasu. Nie tam wojna (bo dla mnie na razie zbyt odległa), ale takie zwykłe, codzienne, dotykające w sposób bardzo osobisty. Dwóch inżynierów, którym zapalił się wiatrak podczas rutynowej kontroli. Jak się przyjrzeć, to widać, że w lęku przed śmiercią... przytulają się. Najgorsze w takim momencie jest chyba to, ze masz świadomość zbliżającej się smierci, masz czas pomyśleć o rodzinie, dzieciach, niezrealizowanych marzeniach, o tym, ze już nigdy nie pogodzisz się z ojcem, bo za chwilę po prostu umrzesz. Strasznie smutne zdjęcie.

Chciałem się podzielić refleksją, bo to zdjęcie mówi (przynajmniej do mnie), że więcej czasu, niż nam jest pisane, nikt za nic w świecie nie kupi i że nie warto zostawiać rozdrapanych spraw samym sobie, bo możemy nie mieć okazji ich domknąć.

#smutek #refleksja #rip
chrzczonki - Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie to jest najsmutniejsze zdjęcie ostat...

źródło: comment_d1xPZRbnnHnwcip71FImiubUNBWEtiZc.jpg

Pobierz
  • 15
@Camel665: fotka jest prawdziwa, całość wydarzyła się chyba w ubiegłym roku. Chyba w Holandii. Ekipa remontonowa została uwięziona na galerii przez pożar - z tego co pamiętam było ich trzech, wszyscy zginęli.