Wpis z mikrobloga

The Amazing Spider-Man 2 - moja opinia, możliwe spoilery, nie oglądałeś, przewijaj dalej bo nie będę ukrywał co drugiego słowa.

Nastawiałem się bardzo negatywnie, właściwie to nastawili mnie tak mirki jak gdzieś przypadkiem przeczytałem coś o tym filmie, sam nie oczekiwałem wiele widząc na zdjęciach design Electro ale jako fan Marvela obejrzeć musiałem.

Początek ok, dalej ok, oglądam sobie i śmieje się z całkiem dobrego humoru (IMO!) film jest całkiem fajny no ale ktoś gdzieś musi do czegość wpaść lub rozlać jakieś chemikalia żeby później z jakiegoś ultra ważnego powodu nienawidzić Spider-Mana no i pojawił się Electro, rozumiem że nie musiał wyglądać jak w starych komiksach czyli zółto zielony strój z maską w pioruny, czasy się zmieniły i Electro w komiksach też nieco inaczej się prezentuje ale wciąż dobrze a to co zaprezentowali w filmie... ehhhhh - tylko sobie tak sapnę przy rękach które opadają bo najgorsze było jeszcze przede mną, jego moc... ehhhhhhhh... ehhhhhh... nie potrafię tego skomentować :( w komiksach to był całkiem spoko "łotr", zeszyty (bo niby tak się powinno nazywać komiksy) z nim były dosyć ciekawe, po prostu człowiek w stroju i masce który ciskał elektrycznością w pająka ale nie wysysanie energii z całego miasta, elektryczne b---y na cały NY czy znikanie i materializowanie się gdzieś w innym miejscu no do c---a pana co to ma być?! przeoczyłem jakieś odcinki gdzie dodali mu takiej mocy? jak tak to sorry.

Ale to nie był koniec porażek, pojawił się Green Goblin, oczywiście bez maski albo chociaż kaptura, twarz by pasowała do kaptura i całkiem dobrego stroju z fajną deską ale po co, "zapłaciliśmy za aktora to wyeksploatujemy jego gębę na maksa, komiksy? no kiedyś czytaliśmy, był tam jakiś Green Surfer czy coś tam, robimy film kurhaa!"

I gdy myślałem że po 2 failach nie będzie trzeciego bo w internecie więcej już nie zdradzono i wiem że tych 2 to koniec, pojawił się Rhino...... ja-pier-do-le, nie wierzę... co to k---a jest? czy oni w ogóle,nie nie, nie czytali, czy oni w ogóle wyobrazili sobie jak mógłby wyglądać Rhino w komiksach czy tylko copypasta z Transformersów bo temat na czasie?!

To był cios który wepchnął mnie do trumny i przybił gwoździe, coś jak łopatą w twarz, oszołomienie, jak można tak motsno dać d--y? chyba jednak Sony mogło by oddać prawa do kręcenia filmów o pająku bo Stan Lee zejdzie na zawał i nie będzie mógł śmieszkować w każdym filmie z uniwersum Marvela.

Podsumowując, zajebisty film, bardzo mi się podobał, świetny humor, nie najgorsza fabuła, fajnie że poruszyli temat rodziców chociaż IMO trochę za dużo tego, fajne wzruszające momenty jak dla mnie były i nie podam przykładów bo tu sami twardziele nie rozumiejący co jest przykrego w Siedem Dusz.

A i gdzie jest Mary Jane która miała być na moment? nawet super aktorkę wybrali i oglądałem filmy z nią żeby ją lepiej poznać a tu ciach, po co, szkoda czasu lepiej pobyłskać światłami na przerelamowanym Times Square czy jak się nazywa ta oczojebna uliczka.

Poniżej prawilny nosorożec a nie ta kpina z filmu.

#film #marvel #spiderman #recenzjafilmu ?
Liquid_Snake - The Amazing Spider-Man 2 - moja opinia, możliwe spoilery, nie oglądałe...

źródło: comment_FsiX5R8ew6cCr2DDcJMh2VWpqhD5Z3gI.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach