Wpis z mikrobloga

Czytając ten artykuł http://www.wykop.pl/link/2101860/10-latek-lecial-do-dziadkow-ponad-20-godzin-na-obiad-od-lot-u-dostal-wafelek/ mogę dodać tyle, że LOT jest strasznie gównianą firmą na potwierdzenie z mojej strony dodam tyle, że lecąc przedwczoraj z Sofii do Warszawy po wylądowaniu okazało się, że obsługa naziemna o nas zapomniała i nie było ani schodów, ani autobusu, ani wózków na bagaże - Pan kapitan przeprosił za t dziwną sytuację - efekt SPÓŹNIENIE, ale mój kolejny samolot z Wawy do Gdańska (obsługiwany przez Eurolot - partnera Lotu) wyleciał z godzinnym opóźnieniem, ponieważ jak powiedziała obsługa na bramce "Najpierw nie można było znaleźć samolotu, lecz jak w końcu się znalazł to nie można było znaleźć obsługi" - efekt taki sam jak poprzednio i poprzednio i poprzednio, k---a szok, skandal i niedowierzanie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z LOTem zawsze coś jest nie tak (no może prawie zawsze). Latam zazwyczaj 4-8 samolotami w miesiącu i jakość usług LOTu do np. Turkish Airlines czy Lufthansy to inna liga ! Może to ja mam takiego pecha... #samoloty #lotnictwo
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jendrazzz: większość często latających wyrasta z LOT-u. Po co tym latać? No chyba że na locie łączonym z luftwaffe do Niemiec. Bo ludzi lecących LOTem do USA to ja nigdy nie pojmę.
  • Odpowiedz
@animuss: Czasem jest ciężko z miejscami w Turkish (osobiście moj nr. 1) i z Luftwaffe, dlatego muszę lecieć czasem lotem i zawsze przeraza mnie jedna rzecz - wiek stewardess(w sasie identycznie) - Wiek tych pań oscyluje 50-60 lat i zawsze mam wrażenie, że One nie mają już nic do stracenia...;)
  • Odpowiedz
@Jendrazzz: wiek stewardess nie ma nic do rzeczy, jakości itp. Myślę że młode są tylko w liniach typu ryanair, gdzie płaca jest minimalna. W SAS, KLM, United i wielu innych stewki są często M--F i w niczym to nie przeszkadza :)
  • Odpowiedz
  • 0
@theworldismine: moja praca polega na inspeksji statkow wiec nie moge inaczej mam terytorium europa-azja wiec nie mam innego wyjscia :) kolejnym atutem jest jazda 50 godlin autem lub 4-5 samolotem
  • Odpowiedz