Wpis z mikrobloga

hehe mireczki po moim ostatnim wpisie przypomniała mi się całkiem śmieszkowa sytuacja nie xD

jestem z różowym paskiem w czarnogórze, pojechalimy na wczasy po sezonie żeby było taniej. Pewnego dnia poszliśmy plazować, smażyć nasze blade ciała na adriatyckiej patelni. Wielika plaza ma z 13 kg długość, na całej plaży zywej duszy. Tylko my. R---------y się centralnie na środku i leżymy. Wytapiajo się z nas siódme poty, mój rozowy pasek jako, że nikogo wkoło nie było zdjęła sobie góre od kostiumu i smażyła też b---t. nagle z oddali widzę grupke ludzi, która idzie...

no i tak k---a idą po tej 13 km plazy i szukają odpowiedniego miejsca żeby się wykokosić w piasku i smażyć. No i k---a r-------i się +/- 5 metrów od nas.

ja se myśle no p----------i jacyś w jedną strone 6 kilosów mają wolnej plaży, w drugą k---a 6, a Ci się r-------i przy nas, no k---a mać XD

jak się okazało to były polaczki, rodzinka 2+2, kidy na levelach 3-6 na oko. i podchodzi do mnie ten młody janusz i do mojej kobity co nie

i mówi

JA PAŃSTWA BARDZO PRZEPRASZAM...


NAPRAWDĘ BARDZO PAŃSTWA PRZEPRASZAM


BARDZO BARDZO PANSTWA PRZEPRASZAM ALE CZY NIE MOGLI BY PANSTWO SIE PRZESUNAC Z 10 METROW DALEJ BO WIDZA PANSTWO MY TU Z DZIECMI A PANI...



no i w ten sposob przeprosil mnie jeszcze raz, tym razem juz wiedzialem za co i poszedl z rodzinka z 15 metrow dalej od nas, a moja d------a ubrala juz gore od bikini bo ja skrepowala cala sytuacja xD

ps. polecam czarnogore jako miejsce wczasowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#coolstory #truestory #wakacje #c---i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niepoprawny_marzyciel: znajomy parkował w ikei, zdając sobie sprawę z podludzizmu ludzi ze swego miasta stanął 40 wolnych miejsc od kolejnego samochodu, wychodzi po zakupach a tu co, j----a rodzina cebulakow stanęła centralnie koło niego i jeszcze p--------i mu drzwiami
  • Odpowiedz