Wpis z mikrobloga

@neib1: Z pewnością mnie zapamięta, po to mam zawsze przy sobie pałkę teleskopową. Ale żadnych obrażeń, za dużo ludzi, za dużo kamer, zbyt stary człowiek + zaczął ze skruchą więc wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po pierwsze: Wymuszenie pierwszeństwa > prędkość.


Po drugie: Ja jakoś jadąc po prostej drodze z daleka widzę motocyklistów i jestem w stanie powiedzieć, że z--------a z 200. Dlaczego? Bo poświęcam moją uwagę na sprawdzenie, czy mogę skręcić.


Po trzecie: Motocyklista nie jechał szybko. Nagranie widać, że ma 60fps, więc jest po prostu płynne.
n.....u - > Po pierwsze: Wymuszenie pierwszeństwa > prędkość.

 Po drugie: Ja jakoś j...

źródło: comment_VkNJFCXJHZD1LPxJBKbg92olopBfBKHx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MtEden: jeżdżę i wdzę tych kretynów z--------------h, wyprzedzających na trzeciego, w-------------h gdzie się da bo on musi szybciej, modlę się by rozjebując się gdzieś jebli w drzewo czy słup a nie w inny samochód zabijając innych, niczemu nie winnych użytkowników drogi
  • Odpowiedz
@MtEden: kierowca motocykla to idiota. Motocykl to nie TIR że go widać w tak słoneczny dzień i prędkość coś nie taka. Ostatnio jechałem samochodem po krętej drodze, patrze w lusterka nic za mna. Po chwili jakiś debil mnie wyprzedza bez kierunku nie wiadomo skąd i predkosc powyżej 100 gdzie max to 50.
  • Odpowiedz
@stefan_pompka: Boli d----a, że ktoś pasje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mlodyyy85: No tak, jestem idiotą, cóż. Szkoda, że przy takim świetle jakie mam w moto widać mnie jak sam s-------n na zwykłych, nie mówiąc już co do długich...

@Zevs: Mam, spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) @kbl: Może nie aż takim, bo kierowca VW oszczędził swoje zęby
  • Odpowiedz
@MtEden: Może kiedyś zrozumiesz, że przepisy działają tylko wtedy, gdy samemu się ich przestrzega. Jeżeli p----------z prawie dwa razy szybciej niż wynosi obowiązujące ograniczenie prędkości to możesz mieć jedynie do siebie pretensje, że inni nie ustępują Ci pierwszeństwa.
  • Odpowiedz
@MtEden: Należy zawsze zwracać takim kierowcom uwagę i tłuc do łba, że mogli przed chwilą kogoś zabić. Wtedy ta sytuacja im się trochę utrwali w głowie i może na przyszłość będą większą uwagę zwracali na tego typu akcje.
  • Odpowiedz